Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Bliskie spotkania z policją

Moderator:InRed

Awatar użytkownika
dawid2110
VIP/Moderator
VIP/Moderator
Posty:771
Rejestracja:2012-02-25, 17:07
Lokalizacja:Kielce

2012-06-27, 19:32

A mówią że kobietą nie jest łatwiej w życiu ja na miejscu koleżanki miałbym 3 mandaty
Szanuj czas innych. Jeśli pomogłem postaw piwo
Awatar użytkownika
arnipoznań
VIP/Moderator
VIP/Moderator
Posty:713
Rejestracja:2012-02-17, 20:22
Lokalizacja:PZ

2012-07-04, 17:47

I DON'T WANNA LIVE ON THIS PLANET ANYMORE
Awatar użytkownika
InRed
Mod pogaduchy
Mod pogaduchy
Posty:531
Rejestracja:2012-05-28, 21:06
Lokalizacja:Bydgoszcz

2012-07-06, 20:56

hahahah dobreee !
Awatar użytkownika
InRed
Mod pogaduchy
Mod pogaduchy
Posty:531
Rejestracja:2012-05-28, 21:06
Lokalizacja:Bydgoszcz

2012-07-26, 21:43

Jako ze pojawilo sie ostatnio sporo nowych uzytkownikow, zachecam do opisywania Waszych przygod z policja ! :)
Awatar użytkownika
InRed
Mod pogaduchy
Mod pogaduchy
Posty:531
Rejestracja:2012-05-28, 21:06
Lokalizacja:Bydgoszcz

2012-08-10, 18:33

Ja tu widze, ze tu nikt nie zagląda :D
No ale nic.

2 dni temu zdarzylo mi sie jechać do Zusu, wiadomo, mam dzialalnosc gospodarcza, to trza bylo jechac po deklaracje i takie tam inne badziewia.
Podjezdzam pod Zus, stoja samochody, to ja tez se zaparkuje, a co !

W Zusie ze 40 minut spedzilam, wychodze... Lookam na swoje autko, a tam co ? Blokada k... zalozona. Przed oczami pojawil mi sie obraz, ktory gdzies krazy po internecie : Filmik, na ktorym pokazane jest jak facet ma blokade na kole. Nie przejmuje sie, wyjmuje zapasowke z bagaznika, odkreca kolo z blokada, zaklada zapasowke, i jechane !
Mysle sobie : Ku.... Kolo zapasowe jest.. Ale skad ja K.. wezme lewarek ?! :D

Podchodze blizej .. Ooo, nie tylko ja mam blokade... 3 inne autka tez... Stoi straz miejska, i wlepia mandaty tamtym.. Grzecznie wiec stoje ... i czekam na swoje kolej ...

Podchodzi Pan straznik miejski ... Przywital sie ladnie ... Bla bla ... Mowie :
- To co teraz ? mandat ? Doobra, Pan go da, ale niech pan juz zdejmie ta blokade, dobrze...
- No nieststy mandat bedzie ...
- Kurcze, ja to mam pecha ostatnio Prosze Pana .. musi Pan ten mandat dac ? spieszylam sie bardzo, zaparkowalam tu, bo inni stali ... Mysle : oni stoja, to ja tez ...
- Niektorzy maja szczescie, inni nie ..
- No fakt.. a wysoki bedzie ten mandat ? Bo wie Pan, ja samotna matka z dwojka dzieci .. ;-)
- Zobaczymy, Pani wsiadzie do samochodu i poczeka ...

Wydaje mi sie, ze gdyby nie swiadkowie, moze nie dostalabym tego mandatu. Po kilku minutach facet podchodzi do mnie i mowi :
- Niestys, mandat jest ...
- Wysoki ?
- 100 zl ...
- a punkty karne ?
- Tez, jeden .. Ma pani duzo punktow karnych ?
- o jeny ... Nie ... Moj pierwszy punkt karny !!!
- kiedys musi byc ten pierwszy raz ..
- Nooooo... dokladnie ...
- A ja teraz Pani powiem, co Pani moze zrobic, jesli Pani ten mandat przyjmie ..
( mysle sobie - moge go anulowac ? A moze mi go da, ale na niby ? :D )
- Przyjmuje, przyjmuje... jak bym nie przyjela to co ?
- To sprawa w Sadzie bylaby ...
- Ooooo nie, mi sie nie chce biegac po Sadach .. Pan daje ten mandat nieszczesny ..
- Pani pojdzie jutro do urzedu miasta, i oni moze go rozloza Pani na raty .. Tylko tyle moge zrobic ..
- Dziekuje Panu bardzo ... juz nigdy tu nie zaparkuje :D

I wiecie co, objechalam sobie to miejsce, i faktycznie, cholerny znak zakazu stawania tam byl. Tylko, ze ja go nie widzialam, bo byl do mnie tylem.

Takim oto sposobem, dostalam swoj pierwszy w zyciu mandat.

Co tam co tam.
A wieczorem skrecilam noge :D Pechowy dzionek ach ...

Pozdrowionka !
Awatar użytkownika
InRed
Mod pogaduchy
Mod pogaduchy
Posty:531
Rejestracja:2012-05-28, 21:06
Lokalizacja:Bydgoszcz

2012-09-08, 19:57

Noooooo.... Jeszcze nie zaplacilam, i chyba skorzystam z powyzszego :D:D:D
Awatar użytkownika
Server
User
User
Posty:14
Rejestracja:2012-06-29, 20:31

2012-09-08, 21:06

Ja jeszcze nie płaciłem mandatu :)
Awatar użytkownika
InRed
Mod pogaduchy
Mod pogaduchy
Posty:531
Rejestracja:2012-05-28, 21:06
Lokalizacja:Bydgoszcz

2012-09-08, 21:08

a kiedy go dostales ?
Podobno mozna przez jakis czas nie placic, a pozniej przyjdzie mily pan i nie ma ze ni ma, placic trza... :D

ja czekam na jakies wezwanie do zaplaty, chyba przysla ?
Awatar użytkownika
dawid2110
VIP/Moderator
VIP/Moderator
Posty:771
Rejestracja:2012-02-25, 17:07
Lokalizacja:Kielce

2012-09-10, 18:34

Ze mną było tak 1 mandat dostałem w stolicy nie zapłaciłem po ok roku ktioś puka do moich drzwi ja otwieram a tu pan że z urzędu skarbowego do mnie . Ja oczy jak 5 zł i wpuściłem gościa do domu on się rozsiadł rozłożył papiery i do mnie że tego i tego w warszawie dostałem mandat ja nże tak a on że jest po gotówkę za ten mandat to było 50 za parkowanie na lotnisku doliczył sobie 8 zł za to że musiał przyjechać.

Za jakiś czas dostałem 100 za pasy i sobie myśle że za 8 zł to mi się nie opłaca wychodzić z domu odpalać samochodu i płacić za przelew . Myślę sobie raz przyjechał to zna drogę i czekam a tu lipa mineło chyba z rok przychodzi jakieś pismo z urzędu skarbowego ale tak napisane że kompletnie nie wiedziałem o co w nim chodzi . Więc wybrałem sie do urzędu pokazuje tam pierwszej lepszej bable te pismo ona też zero zrozumienia wysłała mnie do innego pokoju tam baba czyta też nie wie o co chodzi dopiero znalazła mnie w komputerku i tam wyczytała że zerżneli mi ze zwrotu podatku na mandat <boje_sie>
Szanuj czas innych. Jeśli pomogłem postaw piwo
Awatar użytkownika
InRed
Mod pogaduchy
Mod pogaduchy
Posty:531
Rejestracja:2012-05-28, 21:06
Lokalizacja:Bydgoszcz

2012-09-10, 20:21

Eeee... czyli nie musze sie przejmowac. Albo przyjdzie mily Pan, albo mi sciagna z US...
Luuuuz Maria .. heheheh
Awatar użytkownika
julag1
User
User
Posty:3
Rejestracja:2012-11-23, 16:13

2012-11-23, 16:14

Niestety miałam aż za wiele przygód z policją... W każdym razie nigdy nie przyjmuje mandatów i wam też radzę
Awatar użytkownika
InRed
Mod pogaduchy
Mod pogaduchy
Posty:531
Rejestracja:2012-05-28, 21:06
Lokalizacja:Bydgoszcz

2012-11-23, 18:10

julag1 pisze:Niestety miałam aż za wiele przygód z policją... W każdym razie nigdy nie przyjmuje mandatów i wam też radzę
Hej!

Zachęcam do opisania Twoich przygód. :)

Pozdrawiam
Poszukujesz auta z Niemiec ?

Napisz do mnie ;-)
Awatar użytkownika
Presario
User
User
Posty:24
Rejestracja:2012-03-20, 21:42
Lokalizacja:Mława

2012-12-23, 10:27

He :P a ja w swoim krótkim życiu miałem tylko jedną przygodę z policją :D Wpadłem im na maske xD na szczęście nic ani mi ani radiowozowi się nic nie stało :D
Szedłem przez miasto no i nie chciało mi się iść do pasów żeby przejść na drugą stronę ulicy wiec postanowiłem sobie skrócić nieco drogę a że już tak robiłem nie raz to szedłem sobie na pewniaka :D Pech chciał że ja się nie obejrzałem nawet a policja jechała i wprost na maske im wpadłem :D
Policjanci okazali się bardzo miłymi facetami i dali mi tylko i wyłącznie pouczenie tak to bym płacił 100zł :D
Pomogłem Ci?? Postaw Browarka :)
Awatar użytkownika
InRed
Mod pogaduchy
Mod pogaduchy
Posty:531
Rejestracja:2012-05-28, 21:06
Lokalizacja:Bydgoszcz

2012-12-23, 20:51

Jak widać policjant też człowiek ;)
Poszukujesz auta z Niemiec ?

Napisz do mnie ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat!”