Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Alfa Romeo 156

Pomoc w zakupie lub opinie o posiadanych samochodach.
Awatar użytkownika
Kazik
User
User
Posty:6
Rejestracja:2010-03-18, 17:49

2010-05-13, 20:22

Jak myślicie czy Alfa 156 2.0 jest udanym samochodem?
Jak to jest z usterkowością tego silnika??
I ogólnie ten samochód?
Czy warto go kupić proszę o opinię.
Chcę kupić ten samochód Alfa 156
Awatar użytkownika
wujo1
Początkujący
Posty:31
Rejestracja:2010-04-30, 20:59
Lokalizacja:Z Polski

2010-05-13, 20:30

różne chodzą opinie o tym modelu , ja przeważnie słyszałem że są dość awaryjne

odpuść porozglądaj się za inną marką najlepiej z grupy VAG
Ostatnio zmieniony 2010-05-13, 20:35 przez wujo1, łącznie zmieniany 1 raz.
The Power of TDI! Bez Dymu Nie Ma Ognia!
Awatar użytkownika
raptus1984
Początkujący
Posty:56
Rejestracja:2010-05-02, 10:55
Lokalizacja:malbork

2010-05-16, 18:21

padaka pracuje w serwise FIATA i cały czas stoi jakas alfa elektrinika to porazka zwłaszcza TS wiecie czemu własciciele alf nie mówia sobie czesc w południe :) bo rano widzieli sie w serwisie:P
Awatar użytkownika
wujo1
Początkujący
Posty:31
Rejestracja:2010-04-30, 20:59
Lokalizacja:Z Polski

2010-05-19, 19:48

a jaką kwotę max możesz przeznaczyć na samochód ??
The Power of TDI! Bez Dymu Nie Ma Ognia!
Awatar użytkownika
Krzysztof
User
User
Posty:10
Rejestracja:2010-05-06, 20:11

2010-05-21, 11:54

Ludzie nie piszcie proszę o Alfie Romeo skoro nie macie żadnych doświadczeń z tą marką.
Od razu rzuca się w oczy że nie mieliście styczności z Alfami, a tylko powielacie zasłyszane stereotypy.
Ja co nieco poznałem się na tych autach i złego słowa nie powiem.
U nas w warsztacie, od kilku lat mamy w stałym serwisowaniu 3 Alfy. Dwie 156 i jedną 166.
Z czystym sumieniem powiem że te auta nie są bardziej awaryjne niż Audi czy Passaty. A już na pewno nie droższe w utrzymaniu. Części eksploatacyjne pasują od Fiata i są łatwo dostępne. Właściciele też są bardzo zadowoleni z tych aut.

Ogólnie historie o psujących się Alfach to prehistoryczne bzdury.
A propos tego dowcipu... paradoksalnie właściciele Alf, w przeciwieństwie do innych pozdrawiają się na drodze. ;)

Kazik, zobacz sobie opinie użytkowników: http://www.autocentrum.pl/oceny/alfa-ro ... -2003-2007

A wracając do stereotypów o autach na "F". To właściciele niemieckich i japońskich aut je nieustannie powielają. Nigdy nie mieli i nie będą mieć Alfy czy Peugeota, a najgłośniej krzyczą o ich awaryjności.
Natomiast ludzie którzy odważyli się kupić takie auto na ogół są z nich bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
Dyrektor
Automistrz
Posty:358
Rejestracja:2010-04-06, 20:28
Lokalizacja:Podkarpacie

2010-05-21, 16:13

Ten post powinien być w Dziale - Na Wesoło:

- Dlaczego użytkownicy samochodów Alfa Romeo nie pozdrawiają się "na mieście"?
- Bo już widzieli się rano w warsztacie.

Kiedyś ten kawał słyszałem, ale jest on aktualny, jeśli chodzi o wszystkie marki samochodów, nie tylko AR.

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych właścicieli Alfa Romeo <>buziaki>
Awatar użytkownika
raptus1984
Początkujący
Posty:56
Rejestracja:2010-05-02, 10:55
Lokalizacja:malbork

2010-05-22, 17:24

Krzysztof pisze:Ludzie nie piszcie proszę o Alfie Romeo skoro nie macie żadnych doświadczeń z tą marką.
Od razu rzuca się w oczy że nie mieliście styczności z Alfami, a tylko powielacie zasłyszane stereotypy.
Ja co nieco poznałem się na tych autach i złego słowa nie powiem.
U nas w warsztacie, od kilku lat mamy w stałym serwisowaniu 3 Alfy. Dwie 156 i jedną 166.
Z czystym sumieniem powiem że te auta nie są bardziej awaryjne niż Audi czy Passaty. A już na pewno nie droższe w utrzymaniu. Części eksploatacyjne pasują od Fiata i są łatwo dostępne. Właściciele też są bardzo zadowoleni z tych aut.
akurat ja na ten temat moge ci duzo powiedziec

Ogólnie historie o psujących się Alfach to prehistoryczne bzdury.
A propos tego dowcipu... paradoksalnie właściciele Alf, w przeciwieństwie do innych pozdrawiają się na drodze. ;)

Kazik, zobacz sobie opinie użytkowników: http://www.autocentrum.pl...150km-2003-2007

A wracając do stereotypów o autach na "F". To właściciele niemieckich i japońskich aut je nieustannie powielają. Nigdy nie mieli i nie będą mieć Alfy czy Peugeota, a najgłośniej krzyczą o ich awaryjności.
Natomiast ludzie którzy odważyli się kupić takie auto na ogół są z nich bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
Dyrektor
Automistrz
Posty:358
Rejestracja:2010-04-06, 20:28
Lokalizacja:Podkarpacie

2010-05-22, 17:42

W jakim celu zacytowałeś tego posta?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić lub kupiłem samochód”