Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

centralny zamek mondeo2

Forum ford

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
jurek5636
User
User
Posty:6
Rejestracja:2011-07-13, 13:20

2012-07-10, 13:01

mam problem z centralnym zamkiem polega na tym ze raz działa raz nie pomóżcie bo mnie to już wpienia co moge zrobic zeby dzialal prawidlowo
jerzy
Awatar użytkownika
Du-Di
Automistrz
Posty:143
Rejestracja:2012-04-16, 17:15
Lokalizacja:Lublin

2012-07-10, 16:18

A jak zachowuje się ,jak chcesz zamknąć od środka, czy prawy i lewy przycisk zamykają drzwi. Co powiesz o pilocie ,stan baterii, wysyłanie impulsów . Czy po naciśnięciu pilota słychać w drzwiach reakcję siłowników, instalacja fabryczna czy montaż osobno.
Jak brak odzewu z siłowników to centralka ,lub nie ma dobrego styku, jak siłowniki się odzywają a nie załącza to regulacja cięgła czasami wystarczy.
Awatar użytkownika
jurek5636
User
User
Posty:6
Rejestracja:2011-07-13, 13:20

2012-07-11, 08:23

Du-Di pisze:A jak zachowuje się ,jak chcesz zamknąć od środka, czy prawy i lewy przycisk zamykają drzwi. Co powiesz o pilocie ,stan baterii, wysyłanie impulsów . Czy po naciśnięciu pilota słychać w drzwiach reakcję siłowników, instalacja fabryczna czy montaż osobno.
Jak brak odzewu z siłowników to centralka ,lub nie ma dobrego styku, jak siłowniki się odzywają a nie załącza to regulacja cięgła czasami wystarczy.
zaczne od początku centralny fabryczny jest pilot który i tak nie działa wymieniłem baterie nic nie dało zero reakcji na pilota ,siłowniki są w zamkach obudowane nie wiem czy to istotne mondeo jest 98roku wersja ghia
, od środka raz zamknie raz nie ale tylko od strony pasażera nie raz jak ruszam klamką o strony kierowcy to załapie są przypadki otwieram kluczykiem wsiadam zamykam dzwi a wtedy slychac jak zamki sie odblokowują
jerzy
Awatar użytkownika
Du-Di
Automistrz
Posty:143
Rejestracja:2012-04-16, 17:15
Lokalizacja:Lublin

2012-07-11, 19:13

Ja sprawdził bym pilota, ( oscyloskop lub niektóre piloty na aparat cyfrowy) choć to marny pomiar. Ale fordowski ten gruby i rozkładany na dwa, nie idzie na aparat tylko osyloskop.
A otwieranie ,, po czasie,, to chyba przypadłość fordów , u mnie jest tak samo po otwarciu z kluczyka . Sprawdzałem prąd , myślałem że to opóźnienie ma związek z ładowaniem, ale nie. Dałem temu spokój ,, po prostu poległem,,.
Awatar użytkownika
dawid2110
VIP/Moderator
VIP/Moderator
Posty:771
Rejestracja:2012-02-25, 17:07
Lokalizacja:Kielce

2012-07-13, 19:31

Ja naprawe centralnego zawsze zaczynam od sprawdzenia instalacji między drzwiami a karoserją tz czy przewody nie są popękane czy w kostce nie zaśniedziało tak od strony kierowcy jak i pasażera
Szanuj czas innych. Jeśli pomogłem postaw piwo
Awatar użytkownika
samsmith
User
User
Posty:10
Rejestracja:2014-12-18, 19:20

2014-12-18, 19:26

O właśnie u mnie ostatnio się zabrudziło dość mocno, jak się później okazało i bardzo podobnie się zachowywało. Trzeba było dokładnie wyczyścić i poszło.
Ustawienie geometrii i regeneracja turbosprężarki w Pruszkowie, tanio i solidnie.
Awatar użytkownika
vils
User
User
Posty:6
Rejestracja:2015-02-22, 12:20

2015-03-06, 20:17

U mnie w fordzie mondeo MO2 nie działał elektryczny zamek otwierania bagażnika. Rozkręciłem wyczyściłem WD40 oczyściłem styki i wszystko hula że hej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ford”