Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

cordoba na gazie pili dużo benzyny

Forum seat

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
magdaa
User
User
Posty:1
Rejestracja:2014-05-31, 09:11

2014-05-31, 09:32

witam.
mam duży i dla mnie dziwny problem z moją cordobą. samochód ma założony ponoć fabryczny gaz holenderski wszyscy chwalą jaki to świetny gaz a mi samochód pali dużo BENZYNY. gaz oczywiście sekwencja ale problem jest o tyle dziwny ze benzyny brakuje podczas jazdy zupełnie jakby samochód jeżdził na niej a nie na gazie ale gazu też normalnie ubywa. przykład jade do kielc czyli jakieś 38 km w jedną strone tankuje benzyny za 35 zł odpalam w trakcie wyjazdu może z 8 razy i w połowie drogi podczas jazdy samochód staje z braku benzyny jako sekwencja sam przerzuca sie na gaz po odpaleniu więc o co chodzi? żeby to nie chciał odpalić do benzyny nie ma to jeszcze rozumiem ale to! takich przypadków jest masa zupełnie jakby samochód jeździł na obu paliwach. wkur..... mnie to na maksa!
magda
Awatar użytkownika
golo90
Początkujący
Posty:42
Rejestracja:2014-05-13, 16:53

2014-06-05, 23:57

leć do dobrego gazownika ! taka propozycja ode mnie... :D
Awatar użytkownika
henryk
VIP/Mechanik
VIP/Mechanik
Posty:302
Rejestracja:2012-11-12, 15:52
Lokalizacja:podkarpackie

2014-06-06, 05:49

Moim zdaniem jeżdzisz na paliwie i na gazie jednocześnie. Sprawdził bym zawór ciśnienia paliwa czy nie puszcza. Jeśli jest ok to potem sprawdził bym termostat bo może nie dogrzewa silnika i jedzie na paliwie a nie na gazie. Jeszcze jedna możliwość padnięty parownik a to już do gazownika. Pozdrawiam.
Jak mogę to pomogę :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seat”