Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

[Usługa] Serwis blacharsko-lakierniczy Warszawa

Awatar użytkownika
moloch
User
User
Posty:21
Rejestracja:2012-08-30, 14:51
Lokalizacja:Warszawa

2012-09-01, 12:36

Jakby ktoś potrzebował namiarów na dobrego speca od blacharki i lakiernictwa to mogę polecić serwis z Liwskiej 2 na warszawskim Targówku. Serwis SztukaLakierowania należący do Auto Księżyno. Profesjonalne naprawy, szybko, konkretnie, bez naciągania na dodatkowe koszta. jeszcze nie miałem żadnego problemu z serwisem, żadnych poprawek też nie było.

SztukaLakierowania.pl
tel. 509 350 745
ul. Liwska 2
03-391 Warszawa
(róg Wysockiego, przy Trasie Toruńskiej)
pn.-pt. 7:30 – 17:30
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez moloch, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zioom
User
User
Posty:3
Rejestracja:2012-11-16, 19:15

2012-11-29, 07:57

Trzymajcie się od sztukilakierowania z daleka,nie dość,że spartolili mi kolor (niebieski wyszedł za jasny,zbyt srebrzysty w stosunku do oryginału),do tego spore śmieci w lakierze,brzydko wycięte,podrapany lakier przy krawędzi wlewu paliwa i we wnęce,do tego wycieniowany zderzak bez mojej wiedzy i zgody,który był w fabrycznym kolorze. Krzywo zamontowana tylna lampa,nie wiem,jak można ją tak zamontować,bo wszystko powinno pasować bez problemu. Jakie było moje zdziwienie,kiedy chcąc spryskać szybę płynem najpierw zaczęły psikać spryski xenonów- ktoś nawet nie umiał prawidłowo poskładać i zamienił przewody na silniczkach! Nie chcą uznać reklamacji i poprawić!!! Cena za element to 800-900 złotych,za taką cenę powinno być porządnie zrobione. Dodam,że wiele pozytywnych wpisów na różnych forach brzmi podobnie i jest pisana przez te same osoby,prawdopodobnie przez pracowników-ja się nabrałem,ale innych ostrzegam. Na Liwskiej nie ma lakierni,oddają gdzieś do innego warsztatu,oczywiście nie chcą powiedzieć gdzie,zapewne zarabiają na pośrednictwie. Zamiast sztukalakierowania powinni zmienić nazwę na lakierowanienasztukę. Także absolutnie odradzam!!!
zico

2012-11-29, 22:46

Zawsze najgorsi druciarze reklamują się na takich forach jak to, prawdziwi profesjonaliści żadnej reklamy w necie nie potrzebują.
Awatar użytkownika
Zioom
User
User
Posty:3
Rejestracja:2012-11-16, 19:15

2012-12-01, 19:55

zico pisze:Zawsze najgorsi druciarze reklamują się na takich forach jak to, prawdziwi profesjonaliści żadnej reklamy w necie nie potrzebują.
Reklamują się wszędzie,są tacy,co podpatrzyli,że wiele pochwalnych komentarzy jest bardzo podobnych,są użyte te same słowa,ja niestety dałem się nabić w butelkę i prawie 3 tysiące poszło się jeb...
A dla zainteresowanych i ku przestrodze opisałem wszystko w tym temacie na forum lakierniczym,nawet kilka zdjęć wrzuciłem:
http://lakiernik.info.pl/viewtopic.php?t=5989
Awatar użytkownika
InRed
Mod pogaduchy
Mod pogaduchy
Posty:531
Rejestracja:2012-05-28, 21:06
Lokalizacja:Bydgoszcz

2012-12-01, 22:09

No to czekamy co na to Moloch ???
Poszukujesz auta z Niemiec ?

Napisz do mnie ;-)
Awatar użytkownika
Zioom
User
User
Posty:3
Rejestracja:2012-11-16, 19:15

2013-08-29, 04:49

W związku z tym,że udało mi się dojść do porozumienia z firmą Sztukalakierowania,która zechciała honorowo załatwić całą sprawę,chciałbym napisać,że finalnie jestem zadowolony z wstępnego zakończenia tej trudnej sytuacji,jednocześnie po tym,co zaproponował właściciel,mogę wycofać mój wpis na temat niesolidności firmy w związku z reklamacją,którą złożyłem i cieszę się,że są gotowi stanąć na wysokości zadania.
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”