Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Autocom legalność

Mechanika samochodowa - Dział poświęcony narzędziom i sprzęcie warsztatowym.
Awatar użytkownika
VW
Automistrz
Posty:166
Rejestracja:2010-04-25, 10:22

2012-08-17, 19:02

Chciałem zapytac o autocoma jak to jest z jego legalnością, używacie go w warsztacie bez obaw?? też się nad nim zastanawiam.Ostatnio oglądałem oryginalne autocomy i oto cytat z ich aukcji:

Kod: Zaznacz cały

[b]UWAGA!!! 
w związku z wieloma pytaniami "czym różni się taki autocom CDP od takiego sprzedawanego za np. 1600 czy 1900zł" Ten sprzedawany przez naszą firmę to oryginał to po pierwsze, po drugie można go aktualizować przez internet....zapytaj sprzedawcę czy oferowany przez niego autocom CDP można też tak aktualizować, zapytaj też dlaczego jest w starej obudowie której nie ma już w produkcji ani legalnej dystrybucji. W przypadku urządzeń do diagnostyki nie ma czegoś takiego jak "zamienniki" bo tak nazywają chińskie Klony (podróbki) niektórzy nie uczciwi sprzedawcy. Zastanów się co zrobisz kiedy w swoim warsztacie będzie miał kontrolę których ostatnio coraz więcej i znajdą u Ciebie autocoma za 1600zł czy ten kto Ci go sprzedał zapłaci za Ciebie grzywnę? 
 
Piracki autocom CDP sprzedawany za 1000-2500zł działa tylko do roku 2010 ten działa do 2012 i w każdej chwili czy to za rok czy dwa lata będzie można z aktualizować i pobrać najnowsze modele.[/b]
Awatar użytkownika
carlos223223
Automistrz
Posty:371
Rejestracja:2012-02-19, 12:48
Lokalizacja:Włocławek

2012-08-17, 20:06

Gówno prawda. Inaczej wszyscy legalni sprzedawcy by nim nie handlowali a jest ich dużo !!!! Wszystko jest produkowane w Chinach!!! To jest tylko ta różnica, że NIBY ten oryginalny jak patrzyłem to kosztuje ze 12000 tys. zł. Ludzie logiki trochę !!!!
Kto pyta, nie błądzi :)
http://diagnostyka.abc24.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Narzędzia i sprzęt warsztatowy”