Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Co to za części?

Masz problem z samochodem? Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem z autem. Internetowy warsztat samochodowy.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
nshow
User
User
Posty:1
Rejestracja:2012-06-16, 11:26
Kontakt:

2012-06-16, 11:31

Witam,
Potrzebuję zidentyfikować co to za części i do jakiego samochodu.
Sprawa wygląda tak, że dostałem kiedyś zlecenie wyprodukowania 3 rodzajów takich kół pasowych jak na zdjęciach po 20szt. każde i niestety mój zleceniodawca się po prostu przestał odzywać. Straciłem dużo pieniędzy na materiał, czas mojego toczenia oraz koszty frezowania. Chciałbym gdzieś te części sprzedać by odzyskać pieniądze, ale najpierw muszę je zlokalizować do czego to jest i jaki samochód. Wszystkie wymiary oczywiście mogę podać. Oryginalne części podobno były stalowa ale ja miałem je robić z twardego aluminium. Gdyby ktoś rozpoznawał co to za części prosiłbym o kontakt 669626008 lub grzegorzkupiec@tokarkicnc.info.pl

Pozdrawiam.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mechaniczny
Administrator
Administrator
Posty:1688
Rejestracja:2010-03-11, 13:54
Lokalizacja:Polska
Kontakt:

2012-06-16, 16:05

Ciężko powiedzieć od czego to jest ale mi to przypomina po prostu koło od alternatora i jakiejś pompy może wspomagania.
Awatar użytkownika
Majonez850
Automistrz
Posty:179
Rejestracja:2012-05-27, 10:48
Lokalizacja:Bolechowo Osiedle

2012-06-16, 17:12

Jakieś koła to są <chytry
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc samochodowa”