Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

[pomoc samochodowa] Problem z wyborem tłumika do Opla Astry

Opinie, porady oraz ciekawostki dotyczące części samochodowych oraz wyposażenia warsztatów. Nie wiesz jakiego producenta wybrać? Napisz a my postaramy się pomóc.
Awatar użytkownika
marcin_87
User
User
Posty:2
Rejestracja:2012-05-24, 08:57
Lokalizacja:Wrocław

2012-05-24, 09:02

hej hej, jestem tu nowy i nie za wiele wiem o czesciach samochodowych, dlatego prosze was o pomoc.
musze wymienic tlumik koncowy w swoim Oplu. Od kilku dni szukam jakiegos dobrego cenowo tlumika (jakosc/ceny).
Wiem, ze najlepsze sa Walkery, ten sklap internetowy www.sklep.eternalcar.com ma na swojej glownej stronie wymieniona firme Walker w producentach, ale juz przy produkcie nie wskazali , czy ten tlumik jest Walkera. Ale nie jest ani zbyt drogi, ani zbyt tani, wiec chyba jakosciowo ( opis) nie bedzie tak zle?

Co sadzicie? Ktokolwik kupowal tlumiki w eternalcar? sklep wyglada profesjonalnie, maja duzy wybor, wiec nie powinno byc problemow z realizacja. (a mi zalezy bardzo na czasie)

Bardzo prosze o rady, czy kupowac czy nie.
http://sklep.eternalcar.com/tlumik_konc ... ,6754.html
Awatar użytkownika
Mechaniczny
Administrator
Administrator
Posty:1688
Rejestracja:2010-03-11, 13:54
Lokalizacja:Polska
Kontakt:

2012-05-24, 21:02

Posprawdzaj jeszcze na allegro sprawdzałem to ceny sa podobne do eternalcar.Teraz tłumik już Ci wystarczy na dłuższy czas tamten pewnie się przepalił ze starości nowy.Nie ma sensu przepłacać
Awatar użytkownika
marcin_87
User
User
Posty:2
Rejestracja:2012-05-24, 08:57
Lokalizacja:Wrocław

2012-05-28, 12:17

Dzieki za odpowiedz. Pewnie sie skusze na ten tlumik od eternalcar, skoro wszytskie maja podobne ceny i zywotnosc, a sklep wyglada profesjonalnie, wiec nie powinno byc problemow z czasem wysylki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Części samochodowe - jakie wybrać ?”