Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Wybór systemu do monitoringu GPS samochodów firmowych

Informacje i porady dotyczące seryjnych samochodów.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
ŁukiNademski
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-08-15, 15:49

2018-07-06, 12:59

Cześć,
Chciałem zapytać Was (a w szczególności właścicieli firm), którzy mają większa flotę samochodów. Czy korzystacie z systemów monitorujących ich lokalizację, ponieważ rozważamy wprowadzenie takiego rozwiązania, bo jednak koszty utrzymania samochodu a w szczególności paliwa są znacząco za wysokie jak nie ma nad tym kontroli.
Z góry dzięki za każdą poradę :)
Awatar użytkownika
Bartek33
Początkujący
Posty:35
Rejestracja:2017-08-18, 22:28

2018-07-08, 21:19

Bardzo dobre pytanie, ostatnio również rozważaliśmy tą opcję, ale jakoś pomysł poszedł w niepamięć. Będę obserwował temat, może tutaj ktoś będzie miał odpowiednią wiedzę i coś doradzi.
Awatar użytkownika
MichałSkorek
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-07-25, 10:07

2018-07-12, 09:08

Ja na ten moment korzystam z sytemu Flotman i z mojego ponad dwuletniego doświadczenia współpracy z nimi jak najbardziej mogę polecić. System stale się rozwija i wprowadzają wiele udogodnień, do tego mamy nie tylko możliwość lokalizacji GPS samochodów z naszej floty, ale również kontrolujemy ilość paliwa oraz jakość jazdy kierowców dzięki czemu koszty utrzymania samochodów znacząco zmalał. Do tego również mamy zawsze informacje o stanie technicznym samochodu jak tylko pojawią się błędy na komputerze. Na prawdę wygodne rozwiązanie, które znacząco ułatwia prowadzenie firmy od tej strony technicznej i generuje fajne oszczędności :)
Awatar użytkownika
Rdosław010
Początkujący
Posty:33
Rejestracja:2017-06-22, 15:26

2018-07-19, 10:54

Również jestem za systemem proponowanym przez mojego poprzednika, ponieważ zapewniają przede wszystkim stabilność działania systemu i jeszcze nie zdarzyło nam się aby Flotman zawiódł podczas pracy. Funkcje, które proponują są bardzo dokładne i gromadzone w przesyłanych raportach. Generuje dla nas duże oszczędności pieniędzy i czasu, także trudno nie być zadowolonym użytkownikiem.
Awatar użytkownika
KarolPiotrowski
User
User
Posty:17
Rejestracja:2017-11-21, 01:25
Kontakt:

2018-07-23, 15:32

Słyszałem trochę o tym rozwiązaniu, bo flota busów nam rośnie a kontrola jest coraz bardziej utrudniona. Chyba trzeba będzie usiąść ze wspólnikami i porozmawiać o wykorzystaniu takiego systemu, bo po Waszych wypowiedziach wygląda, że Flotman daje radę i generuje fajne wyniki co do oszczędności.
Awatar użytkownika
ŁukiNademski
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-08-15, 15:49

2018-08-13, 00:29

Dzięki wielkie za wszystkie Wasze porady, bo nie wiedziałem że tak aktywnie będziecie się udzielali. Rzeczywiście sprawdzę jutro dokładnie podany system Flotman i jeżeli wstępnie nas zainteresuje to postaram się z nimi skontaktować. Trzymajcie kciuki!
Awatar użytkownika
MichałSkorek
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-07-25, 10:07

2018-09-04, 21:24

ŁukiNademski pisze:Dzięki wielkie za wszystkie Wasze porady, bo nie wiedziałem że tak aktywnie będziecie się udzielali. Rzeczywiście sprawdzę jutro dokładnie podany system Flotman i jeżeli wstępnie nas zainteresuje to postaram się z nimi skontaktować. Trzymajcie kciuki!
Trzymamy kciuki i jeżeli będziesz miał do nas jeszcze jakiekolwiek pytania to pisz śmiało, postaramy się pomóc i coś więcej doradzić abyś wyszedł na tym jak najlepiej :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o samochodach”