Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Remont quada - pomoc w wyborze części

Pomoc, opinie, uwagi, naprawa pozostałych pojazdów: ciągników, quadów itp.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
mayczak
User
User
Posty:17
Rejestracja:2018-05-30, 14:15

2018-05-30, 16:22

Tak sobie dziś wertuję to forum z nudów i ciekawości, ale dopiero teraz wpadłem na pomysł, żeby się Was o radę zapytać. Kupiłem od znajomego ostatnio quada Honda TRX350. Z motocyklami i samochodami jakieś tam doświadczenie już mam, ale na quada pierwszy raz się zdecydowałem, bo wszyscy mówią, że frajda i w ogóle a że znajomy sprzedawał po taniości to myślę - raz kozie. Tylko szkopuł: maszyna do remontu. Wiem już co trzeba wymienić i co jej jest a że urlop przede mną to postanowiłem zmierzyć się z tym sam. I teraz pytanko do Was. Kumpel podesłał mi link do sklepu https://duo-quatro-moto.pl/, bo mówi, że może tu bym mógł sobie pokupić co mi trzeba, oryginalne to jednak oryginalne. Tylko czy będę miał pewność, że faktycznie oryginalne? Zna ktoś ten sklep, ktoś tu coś kupuje? Trochę w tych internetach jestem do tyłu, bo zawsze na miejscu kupowałem wszystko, ale może by się warto było przekonać ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe pojazdy”