Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Jakie kupić delphi? Jaki diagnoskop kupić? Porada

Diagnostyka samochodowa
Awatar użytkownika
pietrek2536
User
User
Posty:7
Rejestracja:2018-01-19, 19:01

2018-02-09, 19:16

Jeśli ktoś chce kupić chińskie delphi to polecam, bo mam i złego słowa nie mogę o nim powiedzieć, ale nie kupujcie na allegro, olx, ebay itp. bo kosztują około 150 te chińskie złomy, a te które kosztują 400zł, a nawet 600zł to nic innego jak te na aliexpress od chińczyka za 150zł. tylko, że trzeba się naszukać, bo też potrafią lipe sprzedać. Ja posiadamdelphi z dwiema zielonymi płytkami na białych przekaźnikach NEC i jeśli ktoś chce kupić dobre to niech kupi takie samo, a nie pożałuje. To porada dla wszystkich zainteresowanych tym sprzętem, a niewiedzących jakie kupić i z jakiej strony. zdjęcia powinny być wyraźne i szczegółowe, a nie zdjęcie samej obudowy, bo zapewne to będzie lipa.
Awatar użytkownika
arni0101
User
User
Posty:8
Rejestracja:2017-05-18, 10:01

2018-02-24, 19:44

A masz dostęp do aktualizacji oprogramowania i gwarancje na sprzęt za tego stowacza? Nie sądze. Jaka pewność że wyniki nie są przekłamane? Ja tam sie w podróby nie bawie bo sobie tylko renome można popsuć u klienta. Na takich stronach to ja gacie kupuje a nie sprzęty do warsztatu.
Awatar użytkownika
pietrek2536
User
User
Posty:7
Rejestracja:2018-01-19, 19:01

2018-03-04, 18:33

arni0101 pisze:A masz dostęp do aktualizacji oprogramowania i gwarancje na sprzęt za tego stowacza? Nie sądze. Jaka pewność że wyniki nie są przekłamane? Ja tam sie w podróby nie bawie bo sobie tylko renome można popsuć u klienta. Na takich stronach to ja gacie kupuje a nie sprzęty do warsztatu.
Aktualizacji nie ma, bo to w końcu chiński pirat, ale jak ktoś potrzebuje do domowego warsztatu albo małej działalności to bardziej się opłaca kupić chińskie niż płacić 12 000 zł czy coś koło tej sumy, a mój post wyżej napisałem dla osób które chciałyby kupić chińskie, ale nie mają pewności, a co do wyników pomiaru to są dokładne (przynajmniej w moim delphi) bo znajomy ma warsztat i porównywaliśmy działanie orginalnego i chinola i wszystko jest ok. Oczywiście nikogo nie zachęcam do rezygnowania z zakupu oryginalnego delphi, który ma gwarancje i kupowania podróbki, ale to jest wybór kupującego. Jeśli ktoś ma duży warsztat to wiadomo, że lepiej kupić oryginał.
Awatar użytkownika
Jarez
User
User
Posty:7
Rejestracja:2018-03-21, 13:40

2018-03-21, 13:52

Również polecam zapłacić nieco więcej pieniędzy, chodzi o jakość jednak, a nie bubel.
Awatar użytkownika
Mirek333
User
User
Posty:10
Rejestracja:2019-01-15, 10:51

2019-01-25, 09:46

Myślę że w tych zakładach kupisz tanio https://www.kazimieruk.com.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Diagnostyka komputerowa”