Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Chłodnia do busa na zamówienie - gdzie?

Moderator:łukaszmechanik

Awatar użytkownika
ŁukiNademski
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-08-15, 15:49

2017-10-19, 12:54

Witam,
Potrzebuję Waszej pomocy w wyborze firmy która zajmuje się wykonywaniem chłodni do busów, które można dopasować pod indywidualne wymagania co do wyposażenia. Czy ktoś z Was stał również przed takim wyborem i może mi coś doradzić? Liczę na Waszą pomoc i z góry dzięki. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Rdosław010
Początkujący
Posty:33
Rejestracja:2017-06-22, 15:26

2017-10-23, 12:51

Witam,
No mi przychodzi tylko jedna tego typu firma, która na pewno wykona Ci tą chłodnie porządnie i z uwzględnieniem postawionych przez Ciebie wymagań, a mianowicie Lamar. Na rynku są od wielu lat a ich chłodnie i izotermy posiadają certyfikat jakości ATP. Pozwalaja na przewóz towarów w dużym zakresie temperatur od -20 st. C do 0 st. C. Stosują w nich panele typu sandwich redukując tym samym zjawisko powstawania tzw. mostkwo cieplnych i uzyskali jeden z najniższych wspólczynników przenikalności cieplnej.
Awatar użytkownika
MichałSkorek
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-07-25, 10:07

2017-10-26, 09:06

My również współpracujemy z firmą Lemarpol, jednak nie w zakresie chłodni, a indywidualnie przygotwanych skrzyć z plandeką. Bardzo dobrze się z Nimi współpracuje, ponieważ wiedzą o co chodzi klientowi i starają się jak najlpiej dopasować do naszych indywidualnych wymagań. Zawsze wywiązują się z umowy bez najmniejszych niedociągnięć w jakości. To na co zwróciliśmy rowniez uwagę to wykonywane przez nich zabudowy skrzyniowe LAMAR w całości zrobione są z aluminium, dzięki czemu osiągnęli najniższą wagę. A do tego możliwość adaptacji kilku wariantów burtofirana lub firany :)
Awatar użytkownika
Piotrek767
User
User
Posty:19
Rejestracja:2017-08-14, 06:37

2017-11-02, 10:02

Jak najbardziej jestem za wyborem chłodni od Lamar. Jeen z najlepszych producentów w zakresie chłodni. Stawiają głównie na jakość wykonania, dlatego moim zdaniem lepiej jest zapłacić raz i mieć pewność, ze rzeczywiście inwestycja nam się zwróci i nie będą pojawiały się często jakieś spore problemów przy jej eksploatacji. W swoich chłodniach stosują certyfikowane rozwiązania o na prawdę dobrych parametrach, także do transporty nawet mrożonek czy mięsa będą dopowiednie :)
Awatar użytkownika
Bartek33
Początkujący
Posty:35
Rejestracja:2017-08-18, 22:28

2017-11-07, 08:51

Słyszałem również sporo pozytywnych opinii o jakości nadwozi produkowanych przez tą firmę od znajomego który prowadzi firmę przewozową. Przede wszystkim jakość użytych materiałów, bardzo dobre wykonanie i terminowa realizacja. Masz tutaj informacje również jeżeli chodzi o moich poprzedników na ich temat, więc to tylko takie potwierdzenie z mojej strony :)
Awatar użytkownika
RafałKalczyk
User
User
Posty:4
Rejestracja:2017-11-14, 21:33

2017-11-14, 21:40

Nie wiedziałem że Lamar daje możliwość indywiudalnego dopasowania nadwozi pod swoje wymagania. Prowadzę firmę w której zajmujemy sie przewozem części i elementów konstrukcji budowlanych, także przydałoby się nadwozia dopasować do rodzaju działalności. Muszę zapoznać się z całą ich ofertą :)
Awatar użytkownika
kalik
User
User
Posty:5
Rejestracja:2015-10-03, 09:57

2017-12-03, 01:43

Kojarzycie może firmę Alucar (http://alucar.org/przyczepy-gastronomiczne)? Oni zajmują się produkcją nadwozi do samochodów dostawczych i ciężarowych, potrafią doradzić, ceny mają konkurencyjne. Zajmują się między innymi adaptowaniem nadwozi oraz produkcją przyczep niezależnie od marki samochodu, warto się do nich odezwać.
Awatar użytkownika
ŁukiNademski
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-08-15, 15:49

2017-12-06, 12:45

Dzięki chłopaki za pomoc :) Ostatecznie tak jak większość wspominała wybrałem firmę Lamar i już uzgadniamy warunki wykonania chłodni. Na ten moment jestem zadowolony z kontaktu i ich profesjonalnego podejścia więc liczę że tak pozostanie do końca. Pozdrawiam!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”