Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Wózki widłowe - kupno i serwis

Pomoc, opinie, uwagi, naprawa pozostałych pojazdów: ciągników, quadów itp.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
Rdosław010
Początkujący
Posty:33
Rejestracja:2017-06-22, 15:26

2017-09-06, 08:05

Dzień dobry :) Szukam firmy gdzie mogę kupic porządne nowe wozki widłowe oraz gdzie jednocześnie zajma się również ich serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym? Liczę na Waszą pomoc :)
Awatar użytkownika
Piotrek767
User
User
Posty:19
Rejestracja:2017-08-14, 06:37

2017-09-07, 07:52

Ja osobiście mogę polecić CI Lemarpol no ale nie wiem jak inni użytkownicy wybiorą. To firma z ogromnym doświadczeniem na rynku w sprzedaży wózków widłowych od najlepszych światowych producentów i zajmująca się również ich serwisem. Także spełnią jak najbardziej Twoje warunki. Zawsze służą dobra radą podczas podejmowania wyboru, a w ofercie mają zarowno nowe jak i używane wozki spalinowe, elektryczne czy też terenowe :)
Awatar użytkownika
MichałSkorek
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-07-25, 10:07

2017-09-10, 23:35

Tutaj z poprzednikiem zgadzam się w stu porcentach. Lemarpol spełnia wszystkie warunki jakich można oczekiwać. Jeżeli też nie jesteś do końca zdecydowany to możesz u nich wypożyczyć wózki widłowe krótko bądź długo terminowo, ponieważ dodatkowo umożliwiają później zakup wynajmowanego sprzętu. Obniżają cenę wózka o wartość wynajmu. Oczywiście w zależności od długości okresu w którym wcześniej ich używałeś.
Awatar użytkownika
ŁukiNademski
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-08-15, 15:49

2017-09-21, 09:38

Już kilka razy przejechałem się na współpracy z firmami, które obiecywały mnóstwo jednak nie do końca dotrzymywały słowa. Dlatego teraz jeżeli już działamy to jedynie z firmami które mają duże doświadczenie i krążą o nich dobre opinie. W przypadku Lemarpol tak właśnie jest. Prowadzimy biznes od 8 lat, a dobre i sprawne wózki widłowe na hali są dla nas koniecznością. Dlatego potrzebowaliśmy firmy która będzie w stanie zająć się ich serwisem, załatwieniem potrzebnych częsci i o dobrych terminacg realizacji napraw. Z nimi jeszcze nigdy nie mieliśmy problemów, a kontakt z nimi jest bardzo dobry.
Awatar użytkownika
Rdosław010
Początkujący
Posty:33
Rejestracja:2017-06-22, 15:26

2017-10-01, 13:48

No to w takim razie bardzo Wam dziekuje za pomoc.Po weekendzie mam zamiar do nich zadzwonić i umówić się na spotkanie co do sprzętu. Liczę, że się wszystko uda i dzięki wielkie za pomoc :)
Awatar użytkownika
Jakub87
User
User
Posty:1
Rejestracja:2017-10-10, 21:32

2017-10-10, 21:42

No i jak byłeś juz może w Lemarpol? Bo rzeczywiście jeżeli chodzi o jakość sprzętu oraz przygotowaną przez nich ofertę to zdecydowanie w zakresie wózków widłowych i podnośników są liderami. Tym bardziej zapewniając serwis oraz możliwość uzyskania na miejsu części zamiennych, czy bardzo dobrych warunkach wynajmu sprzętu w krótszym bądź dłuższym okresie.
Awatar użytkownika
Wojtko77
User
User
Posty:1
Rejestracja:2017-10-30, 07:50

2017-10-30, 07:56

Macie całkowitą rację, warto wybierac firmy które rzeczywiście dbają o klienta i spełniaja wszystkie warunki zawarte w umowie. Nie będe tutaj już za bardzo się rozpisywał, bo moi poprzednicy wspomnieli o wszystkim. Jednak widzę, że już sie przekonałeś w takim razie czekamy na Twoja opinię :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe pojazdy”