Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Sprzęt do firmy recyklingowej

Tematy niepasujące do powyższych działów. Krótko mówiąc - dział o wszystkim co związane jest z motoryzacją.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
ŁukiNademski
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-08-15, 15:49

2017-09-23, 12:14

Witam :) Chciałem prosić Was o radę: gdzie znajdę firmę która pomoże mi dobrać sprzęt do mojej działalności? Zaczynamy z recyklingiem i chciałem poradzić się, szczególnie osób które mają bądź miały z tym doczynienia :)
Awatar użytkownika
MichałSkorek
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-07-25, 10:07

2017-09-24, 21:21

No to Bartontech :) To firma która ma dość spore doświadczenie na rynku i co najwazniejsze naprawdę świetnych fachowców którzy potrafią pomóc w ich doborze do prowadzonej przez Ciebie formy recyklingu. Dodatkowo zapewniaja jednocześnie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dzięki temu umozliwiaja zanczące odciążenie w przypadku szukania porządnych mechaników na własną rękę
Awatar użytkownika
Piotrek767
User
User
Posty:19
Rejestracja:2017-08-14, 06:37

2017-10-02, 16:40

W zakresie tak bardzo specjalistycznych maszyn potrzebny jest rzeczywiście konkretny serwis z dużym doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Dlatego moim zdaniem firma Bartontech jest najodpowiedniejszym wyborem. Szczególnie, że również wspierają klientów przy wyborze maszyn i mają z tego co sobie porównywałem konkurencyjne ceny jak na nasz rynek.
Awatar użytkownika
Rdosław010
Początkujący
Posty:33
Rejestracja:2017-06-22, 15:26

2017-10-19, 08:18

Mogę jak najbardziej polecić współpracę z Bartontech. Ostatnio dokupiliśmy u nich używaną paczkarkę oraz prasę do butelek PET. Dbaja o terminy realizacji i zawsze mogliśmy i możemy liczyć na ich pomoc w zakresie montażu, serwisu oraz załatwieniu odpowiednich części zamiennych. Wiadomo, że jest to dość spora inwestycja w tego typu sprzęt, dlatego chcieliśmy mieć pewność co do jakości i jednocześnie pewność w zakresie ich napraw i ogólnego serwisu. Postawiliśmy na Nich i na szczęście był to najlepszy wybór :)
Awatar użytkownika
JacekMiszuk
User
User
Posty:1
Rejestracja:2017-10-19, 14:51

2017-10-19, 14:58

Sam rozważam właśnie czy dodatkowo nie zacząć działać w zakresie recyklingu, ponieważ prowadzona przeze mnie dzialalność pozostawia dość sporo surowca wtórnego (plastiku) który można przetworzyć i zamiast po prostu ją wywozić może lepiej pomysleć o jego wykorzystaniu. Może nie będzie to ogromna działalność jednak są przecież maszyny o różnej wydajności, aż chyba odezwę się do wspominanego przez Was Bartontech i może mi coś w tym temacie doradzą
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”