Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Mechanik Samochodów Ciężarowych DAF i Mercedes

Oferty pracy dla mechanika oraz oferty mechaników szukających pracy.
Awatar użytkownika
globalforce
Początkujący
Posty:55
Rejestracja:2015-10-15, 14:37

2017-01-20, 11:48

Sieć autoryzowanych serwisów samochodów ciężarowych marki DAF oraz Mercedes zatrudniająca ponad 52 000 pracowników na całym świecie, poszukuje do sieci swoich warsztatów w różnych lokalizacjach w Europie:

Mechaników Samochodów Ciężarowych

Od kandydatów wymagamy:
- Doświadczenia w naprawie Samochodów Ciężarowych,
- Doświadczenie w autoryzowanym serwisie DAF, Mercedes lub innym będzie dodatkowym atutem.

Oferta:
- Oferujemy stałą i stabilną pracę w autoryzowanym serwisie, kompletny pakiet szkoleń serwisowych oraz opłacony kurs języka angielskiego (lekcje Skype).
- Forma zatrudnienia: umowa o pracę zawierana bezpośrednio z pracodawcą.
- Wynagrodzenie: wynagrodzenie w przedziale 10 000 – 15 000 zł brutto miesięcznie, nadgodziny płatne 150 %, dodatkowe benefity pracownicze, dodatki za pracę zmianową.
- Pomoc w znalezieniu i wynajęciu zakwaterowania, oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy,
- Dla kandydatów z doświadczeniem w autoryzowanych serwisach DAF, Mercedes możliwość indywidualnego spotkania z pracodawcą. Hotel i przelot opłaca firma.

Termin rozpoczęcia pracy jest dostosowany do dostępności kandydata.

Spotkania indywidualne z przedstawicielami firmy odbędą się już w styczniu 2017 w Polsce!

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń na numer: (12) 378-48-30

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
Awatar użytkownika
Legiec
User
User
Posty:7
Rejestracja:2016-12-16, 11:11

2017-02-08, 12:46

A tak w ogóle waszym zadaniem - najlepszy serwis Scania i DAF to? Dużo dobrego słyszałem o tym miejscu: http://truckbp.pl/6-Serwis/ ale nie jestem jeszcze zdecydowany! Macie jakieś swoje typy? Chciałbym nawiązać dłuższą współpracę!
Awatar użytkownika
jjusti18
User
User
Posty:4
Rejestracja:2017-05-15, 19:47

2017-07-08, 07:29

Niestety miałam ostatnio problem, ponieważ jedna Pani zagapiła się i otwarła moje drzwi swoim autem. Całe szczęście, że znajomy polecił mi dobry serwis, który zajmuje się naprawą bezgotówkową http://blacharz-lakiernik.waw.pl/rozlic ... zgotowkowe . Planuje skorzystać z ich usług, ponieważ słyszałam- że są to świetni fachowcy i szybko zajmują się usterkami. Natomiast koszta mogą zostać pokryte przez ubezpieczalnie.
Awatar użytkownika
Rdosław010
Początkujący
Posty:33
Rejestracja:2017-06-22, 15:26

2018-08-08, 08:23

Ja rozważałbym wybór aso
Awatar użytkownika
ŁukiNademski
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-08-15, 15:49

2018-08-08, 08:47

Zgadza się, ja swoje busy serwisuję nadal w aso i pomimo tego że już sporo czasu minęło odkąd były na gwarancji. W moim przypadku jest to Volkswagen i mogę ich polecić bo dla aut użytkowych oferują dobre warunki na zakup części, pracę mechaników oraz zawsze mam pewność, że nic nie przeoczyli a auto jest w odpowiednim stanie technicznym i gotowe na dłuższe wyjazdy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca mechanika”