Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Tester diagnostyczny Scandiag opinie

Mechanika samochodowa - Dział poświęcony narzędziom i sprzęcie warsztatowym.
Awatar użytkownika
marino68
User
User
Posty:1
Rejestracja:2016-03-22, 09:02

2016-03-22, 09:12

emteusz, Witam. Od dziś jestem tutaj nowym użytkownikiem. Szukając opinii na temat testera Scandiag natrafiłem na Twój wpis. Przymierzam się do zakupu testera Scandiag. Z Twojego wpisu wynika, iż jesteś użytkownikiem tego sprzętu. W związku z tym proszę o informację (jeśli to możliwe) jak się ten sprzęt sprawuje w warsztacie. nadmieniam, że mam średnie pojęcie o działaniach (możliwościach) takich urządzeń. Proszę o info: jak to się sprawuje i jakie ma możliwości. Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
krystian.c1984
User
User
Posty:2
Rejestracja:2016-07-08, 16:56
Lokalizacja:Philippsburg

2016-07-08, 17:09

Mam pytanie o ten tester SCANDIAG , jestem jego posiadaczem od paru dni ale za zadnego ciorta sie niemoge polaczyc ze swoim samochodem , a mam VW Tourana , posiadam rowniez VAG CAN PRO i tutaj tym interfejsem n iema zadnego problemu z grupa volkswagena , wydalem prawie 3 tys zl na rzecz ktora niedziala , mam system operacyjny windows 8.1 , program zainstalowany , odnajduje informacje o modelu SCANDIAG ale na tym sie konczy wszystko po prubie polaczenia sie z samochodem wyskakuje could not started i nic dalej niemoge zrobic , ktos ma rozwiazanie na ten temat ?
Awatar użytkownika
WujekFester
User
User
Posty:1
Rejestracja:2016-10-16, 09:28

2016-10-16, 09:38

Siema! Widzę, że trochę minęło czasu od założenia tematu. Na temat Scandiag'u nie można znaleźć za wiele informacji w sieci. Nie ma materiałów wideo na YT... Tak więc, czy mógłby ktoś odświeżyć temat, ktoś kto ma styczność z interfejsami diagnostycznymi i napisać jak wypada Scandiag na tle np Autocoma itp? emteusz czytałem twój post, jak się pracuje na Scandiag'u na obecny moment? Pozdro!
Awatar użytkownika
Patryk912
User
User
Posty:2
Rejestracja:2016-12-01, 12:27

2016-12-01, 12:30

Bardzo dobry diagnoskop ma austriacki producent, robi urządzenia na pierwszy montaż dla VW. Menu jest bardzo intuicyjne. Zobaczcie sobie te diagnoskopy w sklepie Tiptopol.
Awatar użytkownika
Kolanko
User
User
Posty:1
Rejestracja:2017-01-03, 18:51

2017-01-03, 19:32

Witam. Czy ktoś kto posiada scandiaga lub miał z nim styczność mógłby podzielić się swoją opinią na jego temat ? Od dłuższego czasu poszukuje jakiegoś interfejsu do ok. 3000 zł. Ponieważ w sieci nie można znaleźć prawie żadnych informacji na jego temat oprócz opisu producenta i zapewnień sprzedawców, że jest bardzo dobry moje pytanie kieruje tutaj na forum. Mam nadzieje, że znajdzie się ktoś, kto posiada taką wiedzę i podzieli się nią ponieważ nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto. Może użytkownik emteusz by się mógł wypowiedzieć ? Z góry dziękuje za wszelkie info.
Awatar użytkownika
jerzykss
Początkujący
Posty:38
Rejestracja:2015-06-24, 09:22

2017-01-20, 09:36

Specyfikację techniczną tego urządzenia znajdziesz tutaj:

http://techsul.pl/index.php?cPath=63

Bardzo dobry sprzęt, który przy pomocy szeregu dostępnych końcówek podłączysz do większości aut.

Fajne jest też o, że ma kształt walizki, jest więc w pełni mobilny.

Na youtube powinieneś też znaleźć materiały filmowe z prezentacji tego urządzenia.
Awatar użytkownika
emteusz
User
User
Posty:7
Rejestracja:2014-12-25, 22:12

2017-03-24, 18:28

Witam, przepraszam za brak odpowiedzi - brak czasu oraz nie dostawałem powiadomień ze ktos odpowiedzial w tym temacie,

jak sie aktualnie pracuje? w zasadzie to się NIEPRACUJE,
poprosilem przedstawiciela o przesłanie oprogramowania najnowszego, wysłał - interfejs RAZ zadziałał po czym się wykrzaczył, z braku czasu odstawiłem go w kąt na jakies 2 miesiace, teraz chciałbym to naprawić, nie wiem co sie z nim stalo poprostu podlaczylem sie do auta, zrobilem to co mialem zrobic i koniec- przestal dzialac, komputer glowice widzi lecz gdy probuje sie polaczyc - brak ' cykania' przekaznika oraz ładuje sie i laduje, troche glupi ze po okolo 2 latach całkowicie padl, mam nadzieje ze przedstawiciel w kraju naprawi mi go. chociaz gdy probowalem sie dodzwonic to abonent nie dostepny :-)

mam nadzieje ze nie zaplacilem niecalych 3000 na 2 lata na marne. jak cos sie zmieni to sie odezwe.
Awatar użytkownika
wtweety
User
User
Posty:1
Rejestracja:2018-03-06, 10:26

2018-03-06, 10:30

Witam, mam identyczny interface ale zmieniłem kompa i nie mam programu a strona producenta (scandiag.com) nie działa. Ma ktoś może?
Awatar użytkownika
adiglejak
User
User
Posty:1
Rejestracja:2018-06-07, 13:54

2018-06-07, 13:56

Sprawdźcie sobie komputer diagnostyczny dla warsztatów samochodowych: http://www.autos.com.pl/pl/aktualnosci/ ... warsztacie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Narzędzia i sprzęt warsztatowy”