Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

BMW X3 E83 - BMW X3 check oraz błąd P3264 na torque oraz kil

Masz problem z samochodem? Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem z autem. Internetowy warsztat samochodowy.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
drdala
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2011-12-28, 12:24

2017-01-27, 22:56

Witam
Kupiłem BMW X3 z 2008 roku.
Ogólnie wszystko wydaje się być w porządku z pracą silnika i całego samochodu ale czasami wyskakuje kontrolka check. Nie zauważyłem, żeby samochód inaczej się zachowywał po zapaleniu tej kontrolki. Po podłączeniu się telefonem dzięki ELM 327 do BMW pokazuje mi błąd P3264 który udaje mi się skasować. Po kilku dniach a czasami nawet szybciej ponownie wyskakuje. Wymieniłem wszystkie filtry i olej. Niestety nadal to samo chociaż miałem nadzieję, że po wymianie filtra paliwa problem będzie rozwiązany. ELM 327 wystarczy czy kupić coś innego co da mi dużo więcej możliwości itd.? Mówię tu o interface w kwotach 30-300zł.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu i wyjaśnienie moich wątpliwości.

Dodatkowo chciałbym do swojej BMW dokupić oryginalny moduł bluetooth, ponieważ mam kierownicę wielofunkcyjną i ta opcja bardzo by mi się przydała. Z jakim nakładem pracy oraz kosztami to się wiąże?
Zastanawiam się również nad dołożeniem sobie oryginalnego monitora ale nie wiem jak to wygląda czy można sam monitor np. tylko dołożyć z funkcją DVD lub samą telewizją naziemną. Na nawigacji jakoś najmniej mi zależy ale jeśli nie byłoby bardzo dużo roboty oraz kosztów to może też bym się skusił.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc samochodowa”