Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Witam wszystkich i mam małe pytanie na dzieńdobry :)

Tu się witamy. Jesteś nowy? Przywitaj się!
Awatar użytkownika
js512
User
User
Posty:1
Rejestracja:2016-01-02, 09:21

2016-01-02, 09:31

Witam

2 miesiące temu otworzyłem serwis samochodowy w ponad 200tyś mieście
ale mam problem z powodu braku klientów z początku był niezły ruch przy wymianie opon parę osób wróciło na jakieś większe naprawy ale teraz jest całkiem martwo, nie wiem czy to przez święta czy z innego powodu w okolicy nie mam jakiejś wielkiej konkurencji, staram się wprowadzać jakieś akcje i promocje roznosić ulotki z rabatami dorzucać płyn do spryskiwaczy gratis itd. ale nadal mam brak zainteresowania
Warsztat jest dobrze wyposażony, czysty dużo rzeczy mam na stanie oleje filtry itp.
z klientów którzy byli nikt się nie skarżył i nie wracał na reklamacje

1.Z tond moje pytanie Po jakim czasie u Was jak otworzyliście interes zaczął się on rozkręcać

2 Co jeszcze mogę zrobić żeby zachęcić klientów

Proszę o porady nawet takie które mogą się wydawać oczywiste ale mi gdzieś umknęły z góry dziękuje i życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku

Jarek
Awatar użytkownika
MIkah
User
User
Posty:7
Rejestracja:2016-07-13, 07:16

2016-07-13, 07:17

Wiesz fajnie jest jak warsztat ma klika punktów serwisowych, to podnosi jego renomę. Spójrz np. na takiego Euromastera. Punkty mają w całej Polsce, co podnosi ich prestiż i zaufanie. Do tego organizują promocje http://darmowyprzeglad.pl/ co jeszcze bardziej przyciąga kirntów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedstaw się!”