Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Seat Toledo I 1.9 TDI 90km

Masz problem z samochodem? Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem z autem. Internetowy warsztat samochodowy.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
DesperadoSkunK
User
User
Posty:1
Rejestracja:2016-05-31, 18:24
Lokalizacja:Z Daleka

2016-05-31, 18:36

Witam. Mam jeden problem jestem posiadaczem Seata Toledo I 1.9 TDI 90km.

Jest to mój pierwszy samochód który przywiozłem w Niedziele. Jeździłem,szalałem wszystko spoko fajnie dopóki nie przyszedł nowy dzień. Drugiego dnia naprawiałem drzwi od prawe przednie ponieważ zacinał się mi centralny zamek. Naprawiłem powodem była sprężynka w zamku. Dobra przejdźmy do sedna. Chciałem odpalić samochód by chwilkę sobie pochodził. Lecz niestety nie dało się go odpalić do dzisiejszego dnia. Zapalam samochód, normalnie się odpala trymie cały gaz w dechę i nic. Dochodzi do 1.5 tysiąca obrotów i gaśnie. Czasami nawet nie dochodzi tylko po prostu gaśnie. Wymieniłem Filtr Paliwa,odpowietrzałem układ paliwowy,patrzyłem na rozrząd lecz niczego nie przestawiałem ani dotykałem. Czyściłem smoka paliwa w baku i kompletnie nic auto nie odpala. Patrzałem się też po rożnych forach pisali też o przełączniku 109 który po spaleniu się może nie poddawać prądu do pompy paliwa itd itd. Również go wymieniłem i dalej kompletnie nic. Dodam też ze próbowałem odpalać go na plaku.. Bez gazu na samym sprzęgle auto odpala i obroty lecą w górę bez żadnego dodawania gazu. Napotkał się ktoś może z takim problemem?. Liczę na jakąkolwiek pomoc. Z góry serdecznie gorąco dziękuje. Bo mi już naprawdę ręce odpadają. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc samochodowa”