Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Vw Polo dziwny dzwięk podczas przyspieszania + filmik

Masz problem z samochodem? Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem z autem. Internetowy warsztat samochodowy.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
pijok190
User
User
Posty:1
Rejestracja:2016-02-23, 13:27

2016-02-23, 13:28

Witam
Mam problem z moim VW Polo 1.2 IV 12V 2007rok. Mianowicie podczas jazdy poniżej 2000 obrotów pojawia się jakiś dziwny dźwięk, nie ma zbytniej różnicy czy jest to pod górkę czy na prostej drodze. Zmieniam bieg przyśpieszam i jest taki dziwny dźwięk. Wszystko pod machą ładnie dokręcone, żadnych luzów nigdzie nie ma, myślałem że to koszyk od akumulatora bo mam pęknięty no ale nie to, myślałem że może poduszka silnika ale też raczej nie. Powiem że pierwszy raz usłyszałem to po przejściu przeglądu i dolaniu płynu do wspomagania kierownicy. Wspomaganie elektryczno-hydrauliczne.

Udało mi się nagrać filmik, słabej jakości no ale może pomoże, najbardziej ten dźwięk słychać od 18 sekundy wtedy z 4 na 5 wbiłem i do momentu aż obrotu nie przekroczyły 2100 obrotów ten dźwięk był.

https://www.youtube.com/watch?v=FzL3hZd ... e=youtu.be

Dziękuję z góry za jakąkolwiek pomoc.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc samochodowa”