Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Przegub Laguna I 1.9 DTI

Masz problem z samochodem? Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem z autem. Internetowy warsztat samochodowy.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
grysiu777
User
User
Posty:1
Rejestracja:2015-09-10, 19:59

2015-09-10, 20:12

Witam!
Znalazłem podobny temat w wyszukiwarce na tym forum, jednak nie wiele mi pomógł. Moim problemem mianowicie jest przegub w Lagunie I, 1.9 DTI, 1998r. Kombi. Chodzi o to, że poszedł mi prawy przegub, i rzekomo nie można wymienić przegubu a tylko całą półoś (w sklepie normalnym nie da się dostać, no i na internecie też nie mogę znaleźć przegubu do tego modelu i sprzedawcy mówią że się nie da samego przegubu wymienić).

Piszę z zapytaniem czy oby na pewno? Podstawą moich wątpliwości są:
1. Jakieś 3-4 miesiące temu wymieniałem gumę na tym przegubie i wiem że na 100% da się go zdemontować.
2. Żeby go zdemontować było specjalne zabezpieczenie które trzeba było rozgiąć... Rodzi się pytanie po co konstruktor by kazał wymieniać całą półoś skoro można zdjąć przegub.
3. Na forum tutaj był temat w którym zostało napisane iż owy przegub jest wymienny.

Zatem moja prośba: napiszcie czy faktycznie ten przegub jest wymienny, jeżeli tak to miło by było gdyby ktoś podał namiary do kupna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc samochodowa”