Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Wyjaca pompa paliwa w Lanosie

Masz problem z samochodem? Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem z autem. Internetowy warsztat samochodowy.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
InRed
Mod pogaduchy
Mod pogaduchy
Posty:531
Rejestracja:2012-05-28, 21:06
Lokalizacja:Bydgoszcz

2012-10-03, 19:36

Bry Panowie

3 tygodnie minely od wymiany pompy paliwa, a ona od tygodnia wyje/szumi/cokolwiek. Od czego to? Wymienic ? Wypierd... ic ? Bylam dzis na przegladzie, i nawet gosciu stwierdzil, ze cos glosno chodzi ta pompa... ( czyli nie moje zwidy.. )
Wczesniej dzialala super. A teraz normalnie mam wrazenie, jak by non stop byl wlaczony odkurzacz pod siedzeniem.

Ciagle cos w tym Lanosie.. A moze pieprzyc wszystko, sprzedac, i zbierac na inne auto? Bo juz mam dosc...
Poszukujesz auta z Niemiec ?

Napisz do mnie ;-)
Awatar użytkownika
arnipoznań
VIP/Moderator
VIP/Moderator
Posty:713
Rejestracja:2012-02-17, 20:22
Lokalizacja:PZ

2012-10-03, 20:00

ja w poltku tez mialem taką głośną pompę, wkurzała strasznie, aż mi wpadła orginalna w ręce i ja zalozylem, nic sie nie stanie tylko bedzie wkurzala
I DON'T WANNA LIVE ON THIS PLANET ANYMORE
Awatar użytkownika
InRed
Mod pogaduchy
Mod pogaduchy
Posty:531
Rejestracja:2012-05-28, 21:06
Lokalizacja:Bydgoszcz

2012-10-03, 20:18

Arni, mowisz ze powinna byc oryginalna pompa ? Bo wiem, ze mam tam jakis zamiennik, podrobe, etc.

No ale ku.. powiedz, oryginalna pompa, ile ? Oplaca sie ? ?Ja juz mam dosc ladowania w ten samochod, i codziennie rano zastanawiania sie czy mi auto zapali, czy tez nie, bla bla... Bo zorbie cos, mechanik zrobi cos, i ma byc git, ale nie jest git !! Ciagle cos sie pierdoli, i nic nie dziala tak jak powinno. A jak w lutym kupowalam ten samochod, to przeciez piekny, super, zadbany, dzialajacy kuuuu...

Sorrryy, ale nie mam sily... Czemu inni maja samochody, i jakos im wszystko dziala co? Tylko ku... ja taka pechowa jestem, ze ciagle cos ? ..
Poszukujesz auta z Niemiec ?

Napisz do mnie ;-)
Awatar użytkownika
arnipoznań
VIP/Moderator
VIP/Moderator
Posty:713
Rejestracja:2012-02-17, 20:22
Lokalizacja:PZ

2012-10-03, 20:40

wszyscy maja ciagle cos, ale my jestesmy mechanikami i sami sobie robimy, to ze masz daewoo to nie jest powód jego psucia sie, kumpel w pracy tez ma czerwoną strzałę ale sie nie psuje, dzis nigdy nie wiadomo na co trafisz, najlepiej kupowac sprawdzone marki i modele aut i najlepiej w towarzystwie mechanikusa
Awatar użytkownika
InRed
Mod pogaduchy
Mod pogaduchy
Posty:531
Rejestracja:2012-05-28, 21:06
Lokalizacja:Bydgoszcz

2012-10-03, 20:44

Czyli co.....???

Arni, kufa, nie mam towarzystwa ,,mechanikusa.. "

Po prostu nie mam sily juz ...
chce rano wstac i nie bac sie isc do samochodu, z myslami ,, odpali czy nie ? ... "
Jak nie odpali to co ? Co ja moge ? Nie mam ani wiedzy, ani kluczy, ani sprzetu, nic kompletnie. Tylko pieprzone kable rozruchowe. Przeciez nie zawsze pada akumulator. Przekonalam sie o tym nie raz.
Poszukujesz auta z Niemiec ?

Napisz do mnie ;-)
Awatar użytkownika
carlos223223
Automistrz
Posty:371
Rejestracja:2012-02-19, 12:48
Lokalizacja:Włocławek

2012-10-04, 21:05

InRed, kurka wodna. Sprzedaj to coś choć nie mam nic przeciwko daewoo. Pracowałem w serwisie i TROSZKĘ wiem na ich temat. Najbardziej pada osprzęt typu przewody złączki, przecierają się kable itp. Radzę Tobie jak samemu sobie wymienić auto na inne. W tej podobnej ceni kupisz Audi 80 B4 i będziesz zadowolona. Gwarantuję. Chyba, że masz z 10 tys. na dokładkę. pzdr.
Kto pyta, nie błądzi :)
http://diagnostyka.abc24.pl/
Awatar użytkownika
InRed
Mod pogaduchy
Mod pogaduchy
Posty:531
Rejestracja:2012-05-28, 21:06
Lokalizacja:Bydgoszcz

2012-10-06, 20:00

Cos bede myslec. Audi 80 juz jezdzilam kiedys, przynajmniej rano sie nie zastanawialam, czy odpali, czy tez nie ......
Poszukujesz auta z Niemiec ?

Napisz do mnie ;-)
Awatar użytkownika
arnipoznań
VIP/Moderator
VIP/Moderator
Posty:713
Rejestracja:2012-02-17, 20:22
Lokalizacja:PZ

2012-10-10, 17:27

audi to jest audi <chytry
I DON'T WANNA LIVE ON THIS PLANET ANYMORE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc samochodowa”