Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Zdjęcia / miniaturki na forum

Własnoręczne naprawy i przeróbki naszych czterech kółek, zdjęcia, opisy oraz porady... Jeśli rozwiązałeś jakąś usterkę lub masz poradę dla innych, opisz to tutaj krok po kroku - przyda się innym.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
Dyrektor
Automistrz
Posty:358
Rejestracja:2010-04-06, 20:28
Lokalizacja:Podkarpacie

2010-04-06, 21:38

Długo nie wiedziałem jak zamieszczać te małe miniaturki zdjęć w pisanych postach, aż w końcu się udało.
Poniżej przepis na wstawianie takich miniaturek.

1. Można skorzystać z jakiejś stronki do umieszczania zdjęć w internecie. Ja wybrałem www.imageshack.us
Obrazek

2. Naciskasz przycisk [Browse] i wybierasz, który obraz z twojego komputera ma być umieszczony jako zdjęcie w internecie. Klikasz na niego i klikasz na otwórz.
Obrazek

3. Tu wyświetla się obraz, który wybrałeś.
Obrazek

4. Następnie klikasz na [Prześlij teraz].
Obrazek

5. Tu widoczny jest pasek postępu (zdjęcie ładowane do sieci).
Obrazek

6. Na czerwono zaznaczony adres miniaturki do umieszczania na forum, na zielono adres, gdzie można obejrzeć to zdjęcie. Nas interesuje adres miniaturki [na czerwono].
Obrazek

7. Ten oznaczony na czerwono zaznaczamy [łącznie z nawiasami kwadratowymi], najlepiej 2 razy kliknąć myszką, wtedy cały się zaznaczy [nawet ta niewidoczna część]. Mamy wtedy go skopiowanego w pamięci komputera.
Obrazek

8. Teraz wystarczy nacisnąć prawy przycisk myszy albo [lub Ctrl + V] i link wklei się do pisanego przez nas postu, a obraz będzie widoczny przez czytającego temat na forum.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”