Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

ProfiTurbo.pl - Turbosprężarki nowe, rdzenie (CHRA), części.

Warsztaty samochodowe - Zlecenia i usługi dla mechaników - Zlecenia naprawy samochodu - Wykonawcy prezentujący swoje usługi.
Awatar użytkownika
ProfiTurbo.pl
User
User
Posty:6
Rejestracja:2015-09-14, 17:17
Kontakt:

2015-09-27, 21:30

Cześć,

masz kłopot z turbosprężarką? Nie zazdrościmy, ale pomożemy - www.ProfiTurbo.pl oferuje wszystkie najlepsze opcje rozwiązania tego problemu! Kupisz u nas:

1. Nowe, oryginalne turbosprężarki.
2. Turbosprężarki regenerowane fabrycznie przez firmę Garrett.
3. Kompletne rdzenie firm Melett, ProfiTurbo, Garrett, KKK.
4. Kompletne rdzenie przystosowane do tuningu z serii Garret GT.
5. Unikalne zestawy naprawcze turbosprężarek.
6. Pierścienie zmiennej geometrii VNT, aktuatory ciśnieniowe i podciśnieniowe.

Wymiana rdzenia

Najczęściej dostajemy pytania w sprawie rdzeni, więc od razu zamieszczamy dodatkowe informacje.

a) Wymiana rdzenia to, prosto rzecz ujmując, wymiana całego środka turbiny, nie tak jak w przypadku regeneracji wybranych części, dlatego to rozwiązanie jest bardzo trwałe.
b) Cena kompletnego rdzenia jest znacznie niższa od ceny nowej turbosprężarki, a porównywalna z ceną regeneracji - przy czym daje zdecydowanie lepszą jakość. Po wymianie środka turbina jest praktycznie nowa (o ile muszla jest nienaruszona).
c) W skład zakupionego zestawu wchodzą:
- Protokół doważenia,
- Uszczelka części zimnej turbosprężarki,
- Gotowy do montażu rdzeń.

d) Do montażu CHRA nie jest konieczny specjalistyczny sprzęt, jak np. wyważarka wałków, czy też doważarka rdzeni. Produkt jest gotowy do montażu. Proces wymiany wykonujesz sam - www.profiturbo.pl/chra, lub zlecasz w ulubionym warsztacie.
Jeżeli Twoje turbo jest wyposażone w mechanizm zmiennej geometrii - VNT, niezbędna będzie jego kalibracja, na tym filmiku dowiesz się jak to zrobić - www.profiturbo.pl/ustawienie-mechanizmu ... etrii-vnt/


Hybrydowe CHRA

Istnieje możliwość zakupu zmodyfikowanego rdzenia tak, aby zwiększał wydajność turbosprężarki. Używamy do tego aluminiowego, kutego koła kompresji (ang. Billet Wheel). Rozwiązanie jest dostępne dla wybranych modeli turbosprężarek - www.profiturbo.pl/samochody/chra/billet-wheel

Ofertę stale poszerzamy, jeżeli nie znalazłeś poszukiwanej turbosprężarki lub rdzenia, skontaktuj się z nami przez mail, PW, lub telefonicznie.

UWAGA
Na wszystkie rdzenie ProfiTurbo każdemu użytkownikowi forum-mechaniczne.pl udzielamy 10% rabatu . Kod, który należy podać przy składaniu zamówienia to:

profiturbo_forum-mechaniczne

Dodatkowo, wszystkie paczki wysyłamy kurierem gratis przy płatności przelewem.


Pozdrawiamy,
Ekipa ProfiTurbo.pl
www.ProfiTurbo.pl - CHRA, VNT, Billet Wheel, 'gruszki'.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty Samochodowe - Zlecenia i Usługi”