Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

[Usługa] PZMot - Salon , Serwis Kielce

Awatar użytkownika
Autofan
User
User
Posty:2
Rejestracja:2012-08-25, 10:39

2012-08-25, 10:42

PZMot jest autoryzowanym dilerem Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Fiat Professional i Jeep w Kielcach. Prowadzi również autoryzowany serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Fiat Professional, Jeep, Dodge i Chrysler. Ponadto w naszej siedzibie można wykonać badanie techniczne w podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów, a także skorzystać z usług licencjonowanych rzeczoznawców motoryzacyjnych PZM. Prowadzimy skup, sprzedaż i wyceny samochodów używanych oraz sprzedaż polis ubezpieczeniowych InterRisk, Benefia, ERGO Hestia, Allianz, Generali, PZU, Warta, Uniqa. Kredytujemy i leasingujemy zakup pojazdów osobowych i dostawczych. Likwidujemy szkody komunikacyjne w samochodach wszystkich marek. Można u nas zakupić winiety koniczne do poruszania się samochodem osobowym w Czechach, Słowacji i Austrii.
PZMot zajmuje się motoryzacją od wielu lat. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, mających za sobą wiele specjalistycznych szkoleń, co gwarantuje rzetelność i wysoką jakość wykonywanych usług. Dzięki kompleksowym usługom świadczonym w naszych Centrach Motoryzacji można w jednym miejscu załatwić wszystkie sprawy związane z zakupem i eksploatacją samochodów oszczędzając cenny czas.
ZAPRASZAMY!


Kontakt:

PZMot
25-023 Kielce
ul. Krakowska 32
tel. (41) 348-11-11
fax. (41) 348-26-11
salon@pzmkielce.pl
www.pzmkielce.pl
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Autofan, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świętokrzyskie”