Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

[ Szukam pracy] Technik Pojazdów Samochodowych poszukuje prz

Oferty pracy dla mechanika oraz oferty mechaników szukających pracy.
Awatar użytkownika
michaleczek
User
User
Posty:2
Rejestracja:2014-01-22, 16:02

2014-01-22, 16:12

Witam, już kiedyś założyłem temat lecz z powodu wyjazdu do pracy za granica co zmusiło mnie to że tu nie mogłem nic znaleść nawet na przyuczenie;/ zakładam od nowa temat gdyż jestem w Polsce i mam bardzo dużą motywcję aby pójść do warsztatu mechanicznego/blacharsko-lakierniczego aby nauczyć sie zawodu. Teraz parę słów o mnie. Jestem 21 letnim mężczyzną (Michał) zakończyłem edukacje w ZSP nr 1 w Końskich w roku 2013 w kwietniu . W czerwcu odbyłem egzamin zawodowy który zaliczyłem ( z etapu pisemnego egzaminu część 1 -64% , część 2 -60% , z etapu praktycznego egzaminu 82% , zainteresowanym mogę wysłać skan certyfikatu i dyplomu). Posiadam już niewielkie doświadczenie w mechanice samochodowej lecz to jest tylko mała część tego co prawdziwy mechanik potrafi , zdobywałem to doświadczenie w własnym zakresie czyli prace nad autem rodziców Opel Astra F 1.4 i nie tylko , dużo sie interesowałem mechaniką , ten zawód nie wybrałem bo musiałem wybrać tylko poprostu od małego knypka już mnie to rajcowało .
Co mogę zaoferować Pracodawcy :
-pracowitość
-umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi( klucze / diagnostyka komputerowa oczywiście nie wszystkimi bo tam gdzie odbywałem praktyki wszystkich narzędzi nie posiadali orginalnych tylko samoróbki...)
-chęć pracy i nauki
-dyspozycyjność od zaraz
-brak nałogów
-poważne podejście do pracy
Co ja oczekuję od Pracodawcy :
-Umięjętności /prawdziwego doświadczenia nie Pana Henia z szopki..
-kultury i szacunku nie pomiatania i nakazywanie bycie sprzątaczką
-warsztatu i nrzedzi oczywiscie nie oczekuje BÓG wie czego ale musi być wyposażenie ktore warsztat w tych czasach powinien mieć
-jeśli jest to możliwość to też zakwaterowanie jeżeli jest to Pracodawca z dalszej części Polski. Ja zamieszkuje aktualnie w małej gminie koło Końskich(woj. Świetokrzyskie) oczywiście jestem w stanie płacić za zakwaterowanie jeżeli będzię trzeba .

Kontakt :
mail: stepniu27@gmail.com
tel: 782 857 031
lub priv llecz wolałbym na mail lub tele.
Dziekuje i Pozdrawiam Michał
ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca mechanika”