Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

vw touran automat 1.9 tdi szarpie brak mocy pow 3500obrotów

Masz problem z samochodem? Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem z autem. Internetowy warsztat samochodowy.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
miciaj86
User
User
Posty:2
Rejestracja:2014-06-11, 21:07
Lokalizacja:Nakło nad Notecią

2014-06-11, 21:21

witam w moim vw touranie 2007 1.9tdi, automat dsg wystapił nast. problem : po kilku miesiacach od kupna zaczął sie dusić wyskoczyła kontrolka check engine, byłem w serwisie vw podłączyli pod kompa i wykazało błąd w skrzyni biegów a dokładniej z ciśnieniem w skrzyni. skasowali prawie 200,, zawiozłem auto do ojca- jest mechanikiem, wymienił czujnik na wale korbowym - objawy ustały, miał moc jak dawniej, mimo że kontrolka nie gasła. po kilku tyg problem wrócił kiedy spadały oborty gasł dusił sie szarpał, ale na prostej jak mu dałem w palnik szedł normalnie zmieniał biegi itd. ojciec wymienił: zawór egr, turbina zregenerowana, co to może być?! bo byłem już u kilku elektromechaników i lipa! dodam że auto jeżdziło na taryfie w niemczech, kupiłem od turka, ojciec jak go rozbierał mówił że brakuje jakichś kabli,, mogli coś tam namieszać. prosze o pomoc auto stoi u kolejnego fachowca który odda auto za 2 tyg jakis ponoć szpec....uhhhh pomocy...
nigdy więcej automata!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc samochodowa”