Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Suzuki Swift IV lusterka elektryczne, sygnalizator świateł

Masz problem z samochodem? Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem z autem. Internetowy warsztat samochodowy.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
hapat82
User
User
Posty:1
Rejestracja:2016-04-27, 19:05

2016-04-29, 06:35

Czy ktoś ma jakiś schemat elektryczny do lusterek? Nie działają mi obydwa lusterka, próbowałem sprawdzić bezpieczniki, ale w książce jest tylko opisany bezpiecznik dotyczący "ogrzewania lusterek" Sprawdziłem więc wszystkie inne i wydają się być całe. Dodatkowo sprawdziłem napięcie na przełączniku lusterek i jak ruszam gałką to napięcie jest. Nie ma natomiast prądu w lusterkach. Zdjąłem boczek od drzwi w poszukiwaniu jakiegoś przekaźnika ale kable idą przez drzwi w kierunku bezpieczników. Podejrzewam, że gdzieś tam może tkwić problem ale dostęp jest bardzo ograniczony.
I jeszcze drugi temat: czy ten model ma sygnalizator włączonych świateł gdy silnik jest wyłączony i drzwi są otwarte? Działa sygnalizacja niezapiętych pasów, piszczy też jak kluczyk jest w stacyjce a mam otwarte drzwi, ale przy zapalonych światłach i otwartych drzwiach nie nie brzęczy:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc samochodowa”