Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Suzuki Ignis - problemy ze sprzęgłem

Masz problem z samochodem? Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem z autem. Internetowy warsztat samochodowy.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
Krzysiek94
User
User
Posty:1
Rejestracja:2015-11-22, 01:28

2015-11-22, 01:50

Witam.

4 miesiące temu kupiłem swoje pierwsze auto. Padło na Suzuki Ignis 2004r. 1.5L VVT 4GRIP.
Od początku coś nie pasowało mi ze sprzęgłem, mianowicie na moje oko, łapało ono zbyt blisko podłogi. W końcu urwała się linka.
Zawiozlem go do mechanika, został naprawiony. Sprzęgło chodziło świetnie, jakbym dostał nowy samochod. Mechanik powiedział, że wymienił linke. Jednak 2 tygodnie po naprawie sprzeglo znow sie zapadlo, jest coraz gorzej. Czasem po odpaleniu auto ma obroty 2000rpm.

Czy ktoś wie jaki może być tego problem? Dodam, że mechanik skadował mnie 600zł za usługę. Dziś mija 3 tygodnie od naprawy, samochod zgasl mi dzis 4 razy (do pracy mam 20km). Czy mógłby mi ktoś pomóc w samodzielnej naprawie, lub powiedzieć co może być problemem, żebym nie był ciemnotą i mógł to z mechanikiem przedyskutować? Dostarcze wszelkie potrzebne zdjecia. A jesli pomożesz mi to naprawic, zaplace za stracony czas!

Pozdrawiam,
Krzysztof
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc samochodowa”