Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Opel Astra classic 1.4 - Odcina Paliwo

Masz problem z samochodem? Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem z autem. Internetowy warsztat samochodowy.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
Twinsshaker
User
User
Posty:1
Rejestracja:2016-02-11, 21:29

2016-02-11, 21:31

Witam wszystkich, mam problem ze swoją astrą classic 1.4. Zaobserwowałem to jadąc tylko dalekie trasy. Podczas jazdy po mieście nic podobnego nie występuje.

Podczas pierwszego wystąpienia problemu po przejechaniu jakis 400km nagle zaczęły opadać obroty auto nie reagowało na gaz i redukcję biegów. Zjechałem na bok po czym całkowicie zgasło. Odpaliłem je ponownie odpalio bez najmniejszych problemów i dojechałem do samego domu bez przeszkód.

Wracając tą samą trasę problem nie wystąpił więc myślalem, że może jakiś paproch wpadł do pompy i po temacie. Dzisiaj po przjechaniu jakiś 100 km problem znowu jest . Natomiast teraz powtarzał się na większą skalę. Sytuacja ta sama. Rozpędziłem do około 100km nagle traci obroty zero reakcji, gaśnie. Odpalam ponownie bez problemu Rozpędzam do okołu 100km to samo. i tak ze 3 razy.

Dopiero kiedy jechałem maxymalną prędkością 80km problem nie wystąpił i mogłem jakość doczołgać się 400km do domu. Miał ktoś z Was podobny problem? Albo wie może co to może być? Co powiedzieć jutro mechanikowi? Bo znając życie zaraz będą szukać wszystkiego, i portfel mocno sie skurczy :/

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi.
Awatar użytkownika
kasza
Początkujący
Posty:47
Rejestracja:2015-06-26, 09:35

2016-02-19, 09:03

Udało się wyjaśnić problem?
Awatar użytkownika
dawid2110
VIP/Moderator
VIP/Moderator
Posty:771
Rejestracja:2012-02-25, 17:07
Lokalizacja:Kielce

2016-02-21, 13:45

Ja obstawiam pompkę paliwa . Przerbiałem takie objawy w oplach. A jeszcze se okaze ze masz zasyfiony zbiornik . Rozumiem ze nie masz gazu
Szanuj czas innych. Jeśli pomogłem postaw piwo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc samochodowa”