Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Automobilio.pl - - sprawdzanie aut i motocykli -co myślicie?

Moderator:InRed

Awatar użytkownika
hlkty70
User
User
Posty:1
Rejestracja:2015-12-06, 02:26
Lokalizacja:Toruń

2015-12-06, 02:28

Hej!

Pomagam przy prowadzeniu serwisu Automobilio.pl - serwis ma w swoim założeniu umożliwić sprawdzenie używanych aut i motocykli na odległość, bez konieczności ruszania się z domu - to z perspektywy Klienta. Natomiast z perspektywy Eksperta - daje szansę dodatkowej reklamy i oferowania swoich usług warsztatom czy osobom zajmującym się na co dzień motoryzacją. Każdy Ekspert wprowadza preferowany przez siebie obszar, na którym może sprawdzić samochód / motocykl, a Klient ma oczywiście możliwość przejrzenia profili Ekspertów przed zdecydowaniem się na skorzystanie z usług któregoś z nich.

Co myślicie o takiej propozycji? Trafia w punkt? Będę wdzięczna za wszystkie opinie - co do sposobu działania serwisu, intuicyjności interfejsu i wreszcie samego pomysłu. Oczywiście zachęcam do rejestracji w serwisie - czy to jako Klient, czy jako Ekspert - co w przypadku tego forum jest raczej bardziej odpowiednie. :)

Strona: http://automobilio.pl/
Mamy też profil FB: https://www.facebook.com/automobilio

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat!”