Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

[SKLEP] Oleje TOTAL

Tematy niepasujące do powyższych działów. Krótko mówiąc - dział o wszystkim co związane jest z motoryzacją.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
MSP
User
User
Posty:2
Rejestracja:2015-10-15, 13:33

2015-10-19, 08:34

TOTAL, nazwa naszej Grupy, ma to samo znaczenie i wymowę w wielu językach, która symbolizuje oddanie swoim klientom na całym świecie. TOTAL jest również nazwą naszej flagowej marki. Wprowadzona w 1954 roku cieszy się uznaniem zarówno wśród klientów jak i udziałowców.

TOTAL Lubricants
TOTAL Lubricants, spółka zależna Grupy TOTAL, zajmuje się produkcją i dystrybucją olejów smarnych i produktów pochodnych w 150 krajach, działając w sektorach:
Samochody osobowe
Motocykle
Samochody ciężarowe i autobusy
Rolnictwo
Statki
Roboty ziemne
Lotnictwo
Przemysł

Link do sklepu:
WWW.Tanie-oleje.pl


ELF
jest wiodącą marką od ponad 45 lat. Biorąc udział w wielu zawodach sportów motorowych stał się znaczącym graczem na rynku olejów smarnych. ELF został marką Grupy TOTAL w 2000 roku.
ELF lubricants
Od 1967 roku naszym głównym celem jest utrzymywanie statusu najbardziej konkurencyjnej i innowacyjnej marki olejów smarnych na rynku. Wprowadzenie nowych technologii i efektów badań na najwyższym poziomie sprawia, że produkty marki ELF przeznaczone są dla mistrzów. Jesteśmy uczestnikami największych na świecie zawodów sportów motorowych m.in. World Superbike, MotoGP, World Series by Renault oraz World Endurance. ELF cieszy się zaufaniem i wieloletnią współpracą z takimi markami jak RENAULT, DACIA, NISSAN i KAWASAKI.

Wartości marki ELF:
Doświadczenie
Pasja
Wysoka jakość

ELF tworzy innowacyjne i wyspecjalizowane produkty:
gamy olejów premium oraz standard
paliwa i oleje rajdowe
gama produktów dla motocykli
produkty przeznaczone dla silników Diesla
produkty do skrzyń biegów

Link do sklepu:
WWW.tanie-oleje.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”