Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Uniwersalna wyważarka VibroDAQ portable

Oferty kupna/sprzedaży części i narzędzi warsztatowych.
Awatar użytkownika
rksystem
User
User
Posty:3
Rejestracja:2015-04-23, 13:23

2015-04-23, 13:26

Witam,

Sprzedam przenośną wyważarkę uniwersalną VibroDAQ portable.

Przyrząd ten to nowoczesne i bardzo skuteczne narzędzie diagnostyczne, przeznaczone do wyważania w jednej lub w dwóch płaszczyznach dowolnych detali wirujących, zarówno w łożyskach własnych jak i na stanowiskach pomiarowych, a także do pomiarów i analizy drgań. Zasadniczą cechą przyrządu jest jego pełna mobilność. Jest to urządzenie przenośne, wyposażone w dotykowy wyświetlacz LCD oraz wbudowane akumulatory. Niewielkie wymiary sprawiają, że VibroDAQ portable sprawdza się szczególnie dobrze podczas prac serwisowych, na obiektach, na których istnieje konieczność przemieszczania się wraz z przyrządem, lub wykonywane są np. prace na wysokościach. Zgodnie z aktualnymi trendami w zakresie nowoczesnych urządzeń pomiarowych VibroDAQ portable może również współpracować z komputerem. Komunikacja pomiędzy VibroDAQ portable, a PC odbywa się poprzez interfejs USB.

Cena promocyjna obowiązująca do 30.04.2015 dla przyrządu VibroDAQ portable w wersji Standard (wyważanie jedno i dwu płaszczyznowe bez analizy sygnału oraz widma FFT) to 12000 zł + VAT.

Jesteśmy producentem tych urządzeń.
Wystawiamy fakturę VAT.

Wszelkich informacji na temat VibroDAQ portable można uzyskać pod numerem:

(22) 724 30 39
lub poprzez e-mail:
rk-system(malpa)rk-system.com.pl

Pozdrawiam
Mariusz
Załączniki
VibroDAQportable3.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda części i narzędzi warsztatowych”