Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Projekt twojej firmowej wizytówki.

Oferty kupna/sprzedaży części i narzędzi warsztatowych.
Awatar użytkownika
xxaronxx
User
User
Posty:17
Rejestracja:2015-05-26, 17:26
Lokalizacja:Kraków

2015-06-03, 21:49

Witam.
Wykonuję projekty wizytówek oraz innych grafik.
Jeśli znudziła Ci się twoja aktualna wizytówka lub nie satysfakcjonuje Cię ona w pełni i potrzebujesz zlecić wykonanie nowego projektu to zapraszam do korespondencji ze mną poprzez prywatną wiadomość na forum lub komentarz pod tematem.

Schemat zamówienia:

> Kontakt
> Ustalenie oczekiwań klienta
> Wykonanie grafiki z zamieszczonym znakiem półprzeźroczystym
> Po sfinalizowaniu transakcji wysłanie gotowego projektu do zleceniodawcy w formatach .JPEG / .PSD / .BMP oraz .PNG , Dzięki czemu masz pewność że drukarnia dostanie twój projekt w najlepszej możliwej jakości

[center]
Moje przykładowe pracę znajdziesz w poniższym linku.

https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing[/center]


[center]
PS. Zastrzegam sobie prawo do rozpowszechniana gotowych prac wykonanych przezemnie w celu udostępniania ich jako "Przykładowe pracę"
[/center]
Masz problem z grafiką? a może chcesz zlecić wykonanie projektu wizytówki? W takim wypadku zapraszam do mnie :D
Awatar użytkownika
Xidor
User
User
Posty:1
Rejestracja:2017-03-31, 07:39

2017-03-31, 07:41

A coś większego robisz tj. plakaty albo jakieś bilbordy ? bo chciałem sobie takie banery bilbordy porobić najlepiej podrukować to jakoś w drukarni internetowej albo dać komuś kto się tym zajmuje. Mam nawet już projekt wiec może ktoś mi to ogarnie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda części i narzędzi warsztatowych”