Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

CZYTNIK MOMENTU DOKRECANIA TORQUESTAR+ PRZETWORNIK DYNAMICZN

Oferty kupna/sprzedaży części i narzędzi warsztatowych.
Awatar użytkownika
pprzemol
User
User
Posty:1
Rejestracja:2013-10-22, 09:56

2013-10-22, 10:06

http://allegro.pl/czytnik-momentu-dokre ... 29433.html

TorqueStar Opta firmy Crane to przyrząd do pomiarów i gromadzenia danych o momentach dokręcania połączeń gwintowanych narzędziami montażowymi w warunkach produkcyjnych. Współpracuje z przetwornikami momentu dynamicznego, stacjonarnego oraz czujnikami siły ściskania.


Przyrząd wyświetla moment dokręcania, kąt, liczbę obrotów i impulsów oraz gromadzi wyniki pomiarów i graficznie przedstawia je na wykresie.

Wygodna klawiatura cyfrowa umożliwia szybkie wprowadzanie danych i obsługę menu. Duży wyświetlacz pozwala na czytelny odczyt wyników pomiarów oraz oglądanie wykresów.Przyrząd cechuje się nowym rozwiązaniem software pozwalającym na indywidualną konfirgurację (odpowiednio do potrzeb), począwszy od prostego czytnika aż do złożonego specjalistycznego przyrządu z wieloma funkcjami analizy danych i wyświetlaniem wykresów. Wszystko to bez konieczności wymiany zespołów.

Przyrząd pozwala na archiwizację danych i ich wydruk, współpracę z PC, pracę z systemem SPC itd.

oraz


Przetwornik dynamiczny CheckStar

Opis produktuPrzetwornik dynamiczny z opcjonalną możliwością pomiaru kąta oraz obrotu CheckStar firmy Crane cechuje się dokładnością pomiaru +/- 0,3% wartości maksymalnej. Wysoka dokładność pomiaru osiągana jest dzięki małej bezwładności układu. Małe tarcie zwiększa żywotność oraz dokładność urządzenia CheckStar.

Przetwornik dynamiczny CheckStar używany może być zarówno z narzędziami ze sprzęłem mechanicznym, narzędziami hydroimpulsowymi, jak i z kluczami dynamometrycznymi. Po podłączeniu do czytnika, przetwornik rozpoznawany jest automatycznie.Trzpień napędowy dostępny jest w dwóch wariantach: kwadrat oraz sześciokąt.

NA TEJ AKCJI JEST SZEŚCIOKĄTZESTAW JEST NOWY

LICYTUJESZ ZESTAW
CENA TAKIEGO ZESTAWU TO OKOŁO
2700 FUNTÓW NETTOWSZELKIE INFO POD NR TEL
517 244 441
Awatar użytkownika
dawid2110
VIP/Moderator
VIP/Moderator
Posty:771
Rejestracja:2012-02-25, 17:07
Lokalizacja:Kielce

2013-10-23, 19:11

fajnie ale do czego on mi sie przyda w życiu bo nie rozumiem . Przecież dynamo załatwia sprawe momentu a autodata podaje siłę dokręcania
Szanuj czas innych. Jeśli pomogłem postaw piwo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda części i narzędzi warsztatowych”