Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

BMW e36

Forum bmw

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
Karson_11
User
User
Posty:4
Rejestracja:2013-04-07, 13:49

2013-04-07, 14:39

Jestem zainteresowany kupnem auta BMW e36 , ogólnie się interesuje marką BMW ale chciałbym poczytać opinie innych Mechaników, fachowców
Nie mam zbyt dużo funduszy ale myślę ze wydał bym na auto tak z 6000 zł max , co do silnika to chodzi mi (1.6--1.8--2.0).
I jak takie auto chodzi na instalacji gazowej ? Jednak wolałbym benzynę i LPG.
Myślę ze nie powinno być większych z Instalacja Gazową jeżeli to jest instalacja dobrego typu,
Załączniki
understeerm36kokw2.jpg
zico

2013-04-07, 15:08

Karson_11 pisze:z 6000 zł max
To będzie ciężko coś w przyzwoitym stanie znaleźć.
Silnik mój ulubiony to M50, 6-garowy 2.0, prosty, niezawodny i wystarczające osiągi, ewentualnie jak 1.8 to tylko is, bo za słabszymi to już zero przyjemności z jazdy.
Instalacja gazowa to nie co, tylko jak, jakość montażu jest najważniejsza, ale i tak te silniki wiele błędów wybaczają, tylko kompletne lamery sobie z nimi radzą.
Awatar użytkownika
Vermin
User
User
Posty:6
Rejestracja:2013-03-26, 01:36
Lokalizacja:Wwa

2013-04-18, 14:58

zico pisze:
Karson_11 pisze:z 6000 zł max
To będzie ciężko coś w przyzwoitym stanie znaleźć.
Silnik mój ulubiony to M50, 6-garowy 2.0, prosty, niezawodny i wystarczające osiągi, ewentualnie jak 1.8 to tylko is, bo za słabszymi to już zero przyjemności z jazdy.
Instalacja gazowa to nie co, tylko jak, jakość montażu jest najważniejsza, ale i tak te silniki wiele błędów wybaczają, tylko kompletne lamery sobie z nimi radzą.
Kurczeeeeee, no nieprawda. Za 6k!?!?!? No błagam... E36 bez najmniejszego problemu. Za 1000 zł można kupić sedana 316i/318i w lpg. Ostatnio były takie dwie do kupienia, co więcej pod Wwa. Mój kolega kupił 2 miesiące temu jeszcze inną, m40b16 czerwony sedan z szarą maską. Dał 1300 zł Warszawie... Nie miał lpg, już założył. Mechanicznie naprawdę jest ok. Praktycznie była bez wkładu $. Jest troszkę rdzy ale nie sypie się na wszystkie strony. Naprawdę można. Za 6k to się nie trzeba martwić, chyba że chcemy e36 w coupe 2.8 w idealnym stanie...
Pozdrawiam :)...
ODPOWIEDZ

Wróć do „BMW”