Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Delphi DS150E nagrywanie na karcie MicroSD (live data)

Diagnostyka samochodowa
Awatar użytkownika
wpatrykw
User
User
Posty:1
Rejestracja:2016-09-17, 11:12

2016-09-17, 11:13

Witam,

posiadam Delphi DS150E. Mam problem z uruchomieniem nagrywania danych w locie (live data) na karcie MicroSD. Użyłem karty 8GB (sformatowaną do FAT16 oraz FAT32). Niestety po nagrywaniu występuje problem z otworzeniem karty MicroSD na laptopie. Prosi aby sformatować kartę MicroSD chociaż przed włożeniem do urządzenia było ok.

Próbę nagrywania wykonuje następująco:
1) Wgrywam szablon do urządzenia
2) Klikam przycisk REC na urządzeniu - w tym momencie migają zielone diody (dookoła)
3) Robię krótką rundę samochodem
4) Klikam przycisk REC na urządzeniu aby zatrzymać nagrywanie - diody zmieniają kolor na biały
5) Wyciągam kartę MicroSD z urządzenia i wkładam na laptopa
6) Występuje problem z otwarciem karty MicroSD - prosi o sformatowanie karty co za tym idzie usunięcie nagranych danych

Jest jeszcze opcja w programie Delphi Cars 2015 aby wysłać sesje, ale mam tą opcję zablokowaną. Kiedy i jak tą opcje uruchomić i jak ją włączyć. Niestety w instrukcji, jest zbyt mało informacji na ten temat.

Prosiłbym o pomoc doświadczonych użytkowników tego lub podobnego urządzenia.
Awatar użytkownika
pietrek2536
User
User
Posty:7
Rejestracja:2018-01-19, 19:01

2018-02-09, 18:57

Jeśli dało się nagrać plik z jazdy to spróbuj najpierw odczytać szablon, a dopiero wysłać sesje (oczywiście na podłączonym diagnoskopie do komputera i auta, bo to OBDII zasila diagnoskop, a kopmuter tylko czyta dane i ładuje sterowniki).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Diagnostyka komputerowa”