Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Regeneracja reflektorów w samochodzie - kogo możecie polecić

Wszelkie informacje dotyczące tuningu samochodowego. Zapraszamy do zamieszczania Waszych projektów!

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
Rdosław010
Początkujący
Posty:33
Rejestracja:2017-06-22, 15:26

2018-04-17, 10:56

Witam,
Ostatnio zauważyłem ze reflektory w moim Audi już kompletnie zmatowiały i chciałbym doradzić się Was, gdzie warto odstawić auto żeby je zregenerowali i wyczyścili. Korzystacie w ogóle z takich serwisów?
Awatar użytkownika
Bartek33
Początkujący
Posty:35
Rejestracja:2017-08-18, 22:28

2018-04-18, 07:46

I u mnie też by się przydało zająć reflektorami bo już niestety nie prezentują się dobrze, a to powoduje nie tylko gorszą jakość świecenia, ale też maja wpływ na wygląd esetyczny auta. Mam nadzieję, że znajdą się tutaj osoby które będą w stanie Nam doradzić :)
Awatar użytkownika
MichałSkorek
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-07-25, 10:07

2018-04-18, 23:07

Ja mogę polecić Wam jeden z lepszych serwisów zajmujących się właśnie lampami i reflektorami w Krakowie, a mianowicie http://www.reflektory.autogamma.pl całą listę usług jaką mogą wam zaoferować znajdziecie juz na stronie internetowej. Patrząc na stosunek ceny do jakości wykonywanych przez nich usług jestem pozytywnie zaskoczony i jestem pewny, że efekt końcowy pozytywnie zaskoczy :)
Awatar użytkownika
ŁukiNademski
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-08-15, 15:49

2018-05-06, 16:51

I ja popieram odpowiedź mojego poprzednika, bo regenerację reflektorów w moim przypadku wykonali naprawdę profesjonalnie i wyglądają jakbym je dopiero kupił. Co ważne cennik był jak najbardziej do przyjęcia, a nawet nie spodziewałem się aż tak dobrego efektu. Sama obsługa również bez zarzutów. Miły i sprawny kontakt (tak samo jak realizacja). Ja, jak i mój Passat jesteśmy w pełni zadowoleni :) Warto korzystać z usług tego typu profesjonalistów niż próbować działać samodzielnie, bo takiego efektu raczej nie uda się osiągnąć :)
Awatar użytkownika
Motomaniak92
User
User
Posty:13
Rejestracja:2018-06-08, 15:13

2018-06-12, 10:02

Reflektorów się nie czyszci tylko poleruje jeżeli są zmatowiałe, ja bym oddał do dobrego studia autodetailingu z tego wzlgędu że taki reflektor po polerce trzeba zabezpieczyć a na myjniach tego nie robią :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning”