Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Samochód do MAX 14,15 tys. Jakie ?

Pomoc w zakupie lub opinie o posiadanych samochodach.
Awatar użytkownika
Mateusz87
User
User
Posty:3
Rejestracja:2019-01-06, 03:49

2019-09-02, 22:19

Witam

Mam do Was pytanie bo zastanawiam się nad autem do MAX 14, 15 tyś. Co byście polecali ?

Autem głównie będę jeździł po mieście i na dojazdy do pracy.. Czasem na jakieś dalsze trasy
Zależy mi na benzynie ponieważ będę chciał założyć gaz lub jak samochód już będzie dobrze zagazowany to również auto już z gazem :)

No i oczywiście sekcja eksploatacja ,żeby nie była zbyt droga :) w miarę tanie części :)
nie dużo palił.

Samochodu jakiego poszukuję to hatchback lub sedan. Spokojnego auta choć czasem ,żeby można było nim trochę przycisnąć :D

Zastanawiałem się nad:

Astra H (Hatchback)

Audi a3 8p

Golf 5

Skoda Octavia - choć nie wiem czy znajdę jakąś dobrą do tej kwoty

Co sądzicie o tych autach są godne uwagi ?

Może Wy macie jakieś propozycje ? Bardzo Was proszę o pomoc ponieważ nie zbyt znam się na samochodach... :)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Mateusz87
User
User
Posty:3
Rejestracja:2019-01-06, 03:49

2019-09-14, 16:02

Siema

Dziękuję za odpowiedzi i za radę

Z tego całego zestawienia co podałem to prawdopodobnie będę się skłaniał na Astre H i miałbym pytanie do Was.

Powiedzcie mi jak tam dokładnie jest z tymi silnikami bo naczytałem się ,że silnik 1.8 125km lub 1.6 lubi łykać dużo oleju. Zastanawiałem się nad jednostką 1.8 125 km i chciałbym gaz do niego założyć.

Oraz na co zwracać uwagę przy zakupie tego samochodu ?

aa i moglibyście powiedzieć co sądzicie na temat tego ogłoszenia bo gość chce sprzedać tylko nie wiem czy trochę chyba podejrzana cena ? Link: https: // ogloszenie/opel-astra-h-gtc-1-8-125-km-8332445942

Pozdro :):)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić lub kupiłem samochód”