Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

[Dam prace] Współpraca z mechanikiem - szkodowość, płatne od

Oferty pracy dla mechanika oraz oferty mechaników szukających pracy.
Awatar użytkownika
mysa
User
User
Posty:1
Rejestracja:2014-09-04, 09:30
Lokalizacja:Kraków

2014-09-04, 13:54

Witam, współpracuję z firmą zajmującą się szkodowością. Poszukuję mechaników zainteresowanych współpracą z ubezpieczycielem. Wiem, że dla większości temat jest znany, lecz wytłumaczę jak działamy i dlaczego wyróżniamy się od innych.

Poszukuję osób, które mogą polecić mi osoby mające wypadek ze szkodą częściową z OC sprawcy, warunki:
1. Szkoda częściowa z winy sprawcy (płatne z OC sprawcy)
2. Maksymalnie 3 lata od wypadku
3. Auto w dniu wypadku nie może być starsze niż 10 lat (jednak są wyjątki, np. zabytkowy samochód, w bardzo dobrym stanie, klasyk)
4. Pokrycie szkód (i to bardzo ważne!) płatne gotówką, nie może być fakturowane.

Jak wiadomo, ubezpieczyciel NIGDY nie wypłaca 100% wartości szkody na samochodzie, można jednak się sądzić, marnować czas. Ja obrałam strategię, której jest celem wypłata gotówki nawet w 15 minut. Wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer naszego ubezpieczyciela, poprosić o kosztorys ze szkody (wysyłają mailem, lub pocztą – jak sobie życzymy). Następnie ten kosztorys trafia do naszego rzeczoznawcy i wypłaca brakującą kwotę. Jednak by do tego doszło, wcześniej właściciel uszkodzonego pojazdu musi podpisać zwykły papierek że zrzeka się praw do dalszego dochodzenia w sprawie szkody (chodzi o drogi sądowe, które trwają około pół roku).

W skrócie wyjaśnione, a teraz napiszę czego od was potrzebują drodzy panowie/panie (może i takie tutaj są ;) ):
Numer telefonu osoby, która do was przyjdzie. (na początek można umówić się na 2-3 osoby), Ja dzwonię, tłumaczę osobie poszkodowanej jak to działa, że dostanie pieniądze od ręki. Co mam dla Was? Za taka jedną osobę mogę dać załóżmy 200 zł na początek (przelewem, po wcześniejszym uzgodnieniu). Chcę Państwa zachęcić do współpracy, nie wymagam nie wiadomo czego, a za zwykły numer telefonu do klienta mogę w taki sposób się odwdzięczyć. 3 osoby dają nam już 600zł, - co nie jest małą sumką, a zawsze się przyda.

Proszę o poważną współpracę i mogę obiecać, że nikt tego nie pożałuje, nie po to tu jestem.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi w wątku (odpowiem na nurtujące pytania), na priv, telefonicznie (509 907 425), mail: annaptak@onet.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca mechanika”