Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Isuzu trooper 3.0 brak mocy zagadka dla dobrego mechanika..

Masz problem z samochodem? Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem z autem. Internetowy warsztat samochodowy.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
ramzes123
User
User
Posty:17
Rejestracja:2012-08-04, 17:25

2015-03-08, 18:25

Witam mam taki o to problem trafił mi się taki siep w pracy i morduję się znim już drugi dzień.Samochód przyjechał na rozwiercanie świec żarowych trzy były urwane żeby był tam dostęp to jest dużo rozbierania kolektor ssący podciśnienia i wiele innych 2h rozbierania żeby się dostać później pół dnia wyrywania świec żarowych świece wyszły wkręcone nowe samochód złożony odpalam brak mocy totalny muł wkręca się do 3.5 tyś obrotów na początku dymił na biało po przejechaniu paru km dymi na czarno ale brak mocy wszystko co rozkręcałem jest poskładane dobrze wszystkie podciśnienia kostki itd nic nie zostało ani żaden przewodzik kruciec ani kosta wszystko ok. Nie świeci się żadna kontrolka. Ten samochód nie ma obd tylko fabryczne wejście a ja nie mam do tego przejściówki. Jakieś pomysły panowie ??
Awatar użytkownika
ramzes123
User
User
Posty:17
Rejestracja:2012-08-04, 17:25

2015-03-08, 18:31

czy w tym silniku za mały poziom oleju może mieć wpływ na moc?? jeszcze o czymś takim nie słyszałem ale teraz gdzieś wyczytałem że te silniki są bardzo wrażliwe na olej może by mu dolać co wy na to ??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc samochodowa”