Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Auto-Res serwis i salon opinie

Informacje i porady dotyczące seryjnych samochodów.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
ŁukiNademski
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-08-15, 15:49

2018-08-21, 14:51

Cześć,
Chciałbym zapytać Was, czy mieliście do czynienia z Auto-Res, ponieważ mam zamiar kupić nowego Fiata Panda dla żony, ale również oprócz tego chcielibyśmy aby zajęli się w późniejszym okresie jego serwisowaniem gwarancyjnym. Jakie macie opinie na ich temat? Z góry dziękuję za każdą podpowiedź :)
Awatar użytkownika
Bartek33
Początkujący
Posty:35
Rejestracja:2017-08-18, 22:28

2018-08-23, 14:35

Ja akurat mam z Auto-Res bardzo dobre doświadczenia, także śmiało polecam :) Kupiliśmy u nich nie tak dawno auto dla naszej córki i naprawdę sobie chwalę ponieważ tak jak obiecywali samochód był pozbawiony wad technicznych (oczywiście mowa tutaj o modelu używanym), więc na ten moment jedynie byłem z Fiatem 500 na nabiciu klimatyzacji. A był on kupiony ponad rok temu. Z takimi fachowcami i profesjonalistami naprawdę dobrze się współpracuje :)
Awatar użytkownika
MichałSkorek
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-07-25, 10:07

2018-08-29, 12:22

Zarówno salon jak i serwis działają poprawnie i utrzymują wysoki poziom obsługi co zawsze wyróżniało Aut-Res. Na ten moment wyłącznie korzystam z usług serwisowych natomiast zawsze jak przyjeżdżam to spotykając osoby z działu sprzedażowego mogę liczyć na przyjemną rozmowę i zawsze każdym dodatkowo zapytają jak tam autko się sprawuje. Fajnie, że dbają o indywidualne podeście do klienta co jest tylko dodatkowym atutem, dlaczego stawiam właśnie na nich. Do tego zapewniają oczywiście sprawne i porządnie wykonywane naprawy.
Awatar użytkownika
Rdosław010
Początkujący
Posty:33
Rejestracja:2017-06-22, 15:26

2018-09-07, 14:13

Moje zdanie również nie będzie odbiegało od wypowiedzi poprzedników. Jeżeli chodzi o serwisy autoryzowane to Auto-Res w zakresie samochodów od tych producentów jest zdecydowanie jedną z najlepszych opcji o czym możesz przekonać się już na miejscu. Najważniejsze jest to, że nie musiałem wracać do nich z tymi samymi problemami i źle wykonanymi naprawami. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ŁukiNademski
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-08-15, 15:49

2018-09-26, 10:53

Dziękuję Wam bardzo za pomoc :) W takim razie sprawdzam jak to wygląda i może przy weekendzie się do nich wybierzemy, żeby sprawdzić ofertę na żywo i przejechać się na jeździe próbnej.
Awatar użytkownika
KarolPiotrowski
User
User
Posty:17
Rejestracja:2017-11-21, 01:25
Kontakt:

2018-10-15, 08:33

ŁukiNademski pisze:Dziękuję Wam bardzo za pomoc :) W takim razie sprawdzam jak to wygląda i może przy weekendzie się do nich wybierzemy, żeby sprawdzić ofertę na żywo i przejechać się na jeździe próbnej.
To czekamy na Twoją opinię, a w szczególności ja ponieważ też za kilka tygodni czeka mnie wizyta w serwisie przed przeglądem i wolałbym mieć pewność, że wszystko jest tak jak powinno być a że mieszkam od nie tak dawna pod Rzeszowem i jeżdżę dość nowym Jeep-em to pomimo skończonej gwarancji jednak jestem zwolennikiem pewności i doświadczenia mechaników z aso.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o samochodach”