Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Wycinanie katalizatora i ewentualna wymiana

Moderator:InRed

Awatar użytkownika
Jizzle
User
User
Posty:8
Rejestracja:2017-06-20, 08:15
Lokalizacja:Rzeszów

2017-07-07, 14:39

Co sądzicie na temat wycinania katalizatorów? Wiele osób tak robi i jakoś nie ma chyba z tym większego problemu. Chociaż sam nie wiem, jakie może mieć zalety jeżdżenie bez kata. Ja będę wymieniał na nowy, a stary już sprzedałem na skupie za fajną cenę dzięki ekipie z http://skupujemykatalizatory.pl/. Katalizatory tak, czy inaczej tracą z czasem na sprawności, szczerze wątpię więc w to, że komukolwiek będzie się opłacało kupować nowy (a z tego co mi wiadomo używanych nawet nie można montować podczas wymiany).
Awatar użytkownika
Wodiv
User
User
Posty:25
Rejestracja:2017-07-09, 20:30
Lokalizacja:Warszawa

2017-07-09, 20:32

Hmm co do wycinania, słyszałem, że jak Cie trafią w Niemczech na autostradzie z wyciętym katalizatorem to drogo zapłacisz mandat..
To zależy czy jeździsz za granice, bo raczej w Polsce nikt nie zwraca uwagi na to..
Awatar użytkownika
antosia32
User
User
Posty:4
Rejestracja:2018-11-11, 12:16

2018-11-16, 08:42

Jak będziesz szukać ciekawych propozycji z częściami to warto zerknąć do motogar.pl . Przy takich różnych naprawach czasem przydaje się taki namiar na dobre miejsce na zakup części.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat!”