Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Przewody rozruchowe

Oferty kupna/sprzedaży części i narzędzi warsztatowych.
Awatar użytkownika
Tomano
User
User
Posty:1
Rejestracja:2017-01-04, 17:19

2017-01-04, 17:22

Witam w nowym roku!

Chciałbym zaoferować profesjonalne przewody rozruchowe najwyższej jakości o przekroju żyły miedzianej do 50 mm2 w grubej izolacji, zakończone dużymi, porządnymi zaciskami.

Pokrótce opiszę budowę przewodów:

- w 100% MIEDZIANY kabel polskiej produkcji , wykonany wg standardu H01N2-D 100/100V (certyfikat zgodności nr A1/09);
- Miedziane, cynowane końcówki oczkowe spełniają wymogi normy PN-90/E-06401/02;
- zaciśnięte z siłą 20 ton, zgodnie ze standardem DIN/VDE do przewodów izolowanych ASX Sn, co gwarantuje trwałe połączenie, które nie poluzuje się w trakcie eksploatacji;
- metalowe żabki z wkładem miedziowym zapewniające najmniejsze straty, są wykonane bardzo solidnie, cechują się wysoką trwałością, średnica rozwarcia 45 mm.

Połączenie elementów najwyższej jakości gwarantuje trwałość na najwyższym poziomie, narzędzie nie zużywa się, jest trwałe, wytrzymałe i odporne na upadki, w przeciwności do plastikowych odpowiedników.

Przewody zapewniają bardzo wysoką skuteczność odpalania, bez zbędnego oczekiwania na „podładowanie akumulatora”. Wystarczy podpiąć drugi akumulator i od razu można odpalać silnik. Przewody o długości 10mb bez problemu umożliwiają odpalenie pojazdu.

Każdy wariant wykonywany jest w dowolnie wybranej długości z najwyższą starannością. Serdecznie zapraszam do zakupu kabli rozruchowych najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszam do kontaktu pod adresem email: info@tomano.pl lub pod numerem telefonu: 510 933 450

Więcej informacji na TOMANO.PL

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda części i narzędzi warsztatowych”