Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Lanos rozrząd

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
Grzecho
User
User
Posty:7
Rejestracja:2011-01-31, 23:45

2011-02-01, 00:29

Witam oddałem do mechanika auto na zmianę rozrządu lanos 1.5 16v A15DMS i po nim auto straciło kopa sprawdzić rozrząd to nic trudnego ściągnąłem pokrywę zewnętrzna od rozrządu i widzę rozrząd podniosłem od strony rozrządu auto wbiłem 5 i biorę się za ustawianie rozrządu i tu mam pytanie bo koło dolne(wału) wedle tej instrukcji ma się pokryć ze znakiem obudowy lecz który to znak takie małe wyżłobienie w pokrywie wewnętrznej rozrządu czy te wycięcie ?


Obrazek


Jeżeli to te wycięcie jest znakiem to znak na kole wału ma się pokryć z tym wycięciem na obudowie i wtedy znaki na kołach rozrządu od wydechu i ssania powinny być do sobie zwrócone ?

Mechanik za sprawdzanie swojej pracy żąda sobie 250zł :( i powiedział że skoro ja znajdę to że rozrząd jest przestawiony to na własny koszt przyjedzie do garażu i poprawi.

Posługiwałem się tym http://www.motofocus.pl/technika/technika_4330.php i tu pytanie te wycięcie to znak na obudowie dla znaku koła wału ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Daewoo”