Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

KIA sportage I generacji

Pomoc w zakupie lub opinie o posiadanych samochodach.
Awatar użytkownika
Pabloo
User
User
Posty:8
Rejestracja:2010-03-22, 23:03

2011-01-10, 20:54

Witam tak się jakoś zastanawiam nad autkiem z 4x4 (raczej nie off road czasami muszę zjechać z asfaltu-działkowa droga) do ok 15000PLN, ino w oko wpadła mnie KIA Sportage I gen., cena przystępna, w necie znalazłem tyle samo "-" co i "+". Może miał ktoś styczność z tym że wynalazkiem? <auto>
Awatar użytkownika
VW
Automistrz
Posty:166
Rejestracja:2010-04-25, 10:22

2011-01-11, 20:03

Wizualnie autko może się podobać. jest wygodne, ma spory bagażnik. poza tym wysokie zawieszenie - idealne na polskie drogi. stałej troski i uwagi wymaga przedni napęd. jeżeli się o niego dba wtedy będzie służył dlugo i dobrze. generalnie jest to autko dla majsterkowicza - zawsze znajdzie się w nim coś do naprawy (przeważnie drobiazgi).
Awatar użytkownika
Pabloo
User
User
Posty:8
Rejestracja:2010-03-22, 23:03

2011-01-15, 19:40

Dzięki,a możesz mi napisać tak pi razy oko co do przedniego zawieszenia o co dbać (gumy,sworznie itp.?) ,i który silnik byłby lepszy benzynka ma same dobre opinie, diesel podobno mazdowski,ale słyszałem o awaryjności podzespołów silnika. Proszę o porade <bezradny>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić lub kupiłem samochód”