Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Używany wózek widłowy - gdzie kupić?

Tematy niepasujące do powyższych działów. Krótko mówiąc - dział o wszystkim co związane jest z motoryzacją.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
ŁukiNademski
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-08-15, 15:49

2017-12-07, 12:05

Witam,
Postanowiliśmy kupić używany wózek widłowy do firmy, jednak wolałbym wybrać sprawdzonego dostawcę. Gdzie będę mógł liczyć na pomoc w wyborze i dokładne sprawdzenie sprzętu? Możecie kogoś polecić?
Awatar użytkownika
RafałKalczyk
User
User
Posty:4
Rejestracja:2017-11-14, 21:33

2017-12-08, 09:19

Moim zdaniem warto właśnie szukać takiej firmy z którą będziemy mogli współpracować przez długie lata również w zakresie wynajmu, serwisu i zakupu części zamiennych bo jak przyjdą większe zlecenia to też trzeba będzie jakoś odpowiednio towarem się zająć
Awatar użytkownika
MichałSkorek
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-07-25, 10:07

2017-12-10, 18:45

Ja starałem się wybrać pewną firmę, szczególnie gdy jak wiadomo poziom inwestycji jest naprawdę duży, bo tego typu sprzęt nie jest zbyt tani. Ostatecznie wybrałem firmę Lemarpol i z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że będziesz zadowolony. To firma która od lat wie jak dbać o klienta. Zawsze terminowi przy realizacji serwisu, możliwość wynajmu krótko i długoterminowego, a do tego ogromna oferta nowych i używanych wózków tak jak już wspominał mój poprzednik, takich producentów jak Manitou, Nissan, Toyota itd.
Awatar użytkownika
Rdosław010
Początkujący
Posty:33
Rejestracja:2017-06-22, 15:26

2017-12-16, 14:29

Byłem u nich niecałe dwa tygodnie temu i mogę jak najbardziej potwierdzić, że w firmie Lemarpol jest w czym wybierać. Fajnie, że można liczyć na pomoc specjalistów dzięki czemu mamy większą pewność, że zakup bądź wybór sprzętu na wynajem jest odpowiedni do przeznaczenia w naszej firmie, również z możliwością znalezienia wózków terenowych. Co do warunków umowy i gwarancji jest wszystko ok, tak samo w zakresie serwisu wózków radzą sobie bezbłędnie (przynajmniej tak jest w moim przypadku)
Awatar użytkownika
Piotrek767
User
User
Posty:19
Rejestracja:2017-08-14, 06:37

2017-12-22, 12:55

Jak najbardziej mają chłopaki rację, jeżeli chodzi o profesjonalizm już od momentu pomocy w doborze sprzętu pod względem prowadzonych przez nas działań, aż po serwis i dobrą współpracę w zakresie wynajmu wózków widłowych. Spełniają wszystkie warunki umowy, dlatego współpraca układa się tak dobrze.
Awatar użytkownika
ŁukiNademski
Początkujący
Posty:40
Rejestracja:2017-08-15, 15:49

2018-03-01, 11:15

No to w takim razie dziękuję bardzo za pomoc :) Rozwialiście wszystkie moje wątpliwości, ale i tak będę musiał spotkać się z ich przedstawicielami, żeby jednak udało mi się wynegocjować jak najlepsze warunki :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”