Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Plakaty i kalendarze z "gołymi babami"

Jak interpretować przepisy kodeksu drogowego?

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
szerszeń
User
User
Posty:4
Rejestracja:2014-09-25, 10:49

2014-09-25, 11:18

Witam wszystkich. Nie wiem czemu, ale jak myślę o zakładach mechanicznych to od razu mam obraz plakatow z golymi babami na ścianach i litrów smarów. Jak to jest z Wami Panowie? Uważacie że takie plakaty mają swoje miejsce w warsztacie czy raczej ich być nie powinno? Jak dla mnie to fajne jest - bo można na czymś oko zawiesić :D Ale ciekawe jak klienci do tego podchodzą
2 fast 2 serious
Awatar użytkownika
arnipoznań
VIP/Moderator
VIP/Moderator
Posty:713
Rejestracja:2012-02-17, 20:22
Lokalizacja:PZ

2014-09-26, 13:36

pewnie, na warsztacie są dwie sprawy pewne - kaledarze z gołymi babami i smary ;) a wiesz dlaczego? dlatego że kobiety lubią mechaników a mechanicy lubią kobiety, chociaż są i tacy mechanicy którzy lubią rozbierać silniki zamiast kobiet
I DON'T WANNA LIVE ON THIS PLANET ANYMORE
Awatar użytkownika
pasjamoto
User
User
Posty:9
Rejestracja:2015-10-19, 08:23
Lokalizacja:Szczecin
Kontakt:

2015-10-29, 08:46

Firmy wychodzą na przeciw swoim Klientom tak bardzo, ze ostatnio poważna firma budowlana rozebrała swoje Panie pracujące w biurze, w różnym wieku (od 30-55 lat od stanowiska dyrektorka Księgowa, po kierowniczka budowy, dyrektorka marketingu) i wykonała subtelną sesję rozbieraną na budowie. SZOK! Były fajne młode kobiety i bardzo bardzo (!!) dojrzałe. Wielki szacun, ze te Panie się zgodziły. Miłosć do firmy i poświecenie na najwyższym poziomie. Kalendarz był elegancki i zaskakujący. Kierownicy budów i dyrektorzy mieli w swoich pokojach. Pomimo, że kocham ciała kobiece myślę, ze nie powinno sie wywieszac na wokande takich plakatów i kalendarzy. Kobiety reagują alergicznie, a przecież Klientkami sa też Panie. Zastanawiam sie jakbym sie czuł u fryzjerki gdyby wisiały przede mną gołe dzyndzle męskie. <boisie>
Przyszedł czas na rodzinę i muzykowanie musiało zostać pasją :). Trzeba było ogarniać rachunki, więc założyłem firmę.Zapraszamy!
Awatar użytkownika
MonsterRB
User
User
Posty:9
Rejestracja:2016-01-24, 17:50
Kontakt:

2016-02-02, 16:08

pasjamoto pisze:Firmy wychodzą na przeciw swoim Klientom tak bardzo, ze ostatnio poważna firma budowlana rozebrała swoje Panie pracujące w biurze, w różnym wieku (od 30-55 lat od stanowiska dyrektorka Księgowa, po kierowniczka budowy, dyrektorka marketingu) i wykonała subtelną sesję rozbieraną na budowie. SZOK! Były fajne młode kobiety i bardzo bardzo (!!) dojrzałe. Wielki szacun, ze te Panie się zgodziły. Miłosć do firmy i poświecenie na najwyższym poziomie. Kalendarz był elegancki i zaskakujący. Kierownicy budów i dyrektorzy mieli w swoich pokojach. Pomimo, że kocham ciała kobiece myślę, ze nie powinno sie wywieszac na wokande takich plakatów i kalendarzy. Kobiety reagują alergicznie, a przecież Klientkami sa też Panie. Zastanawiam sie jakbym sie czuł u fryzjerki gdyby wisiały przede mną gołe dzyndzle męskie. <boisie>
Jaka to firma? Gdzie można zamówić kalendarz? :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przepisy”