Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Jaki silnik do john deere gator 6x4 benzyna ?

Pomoc, opinie, uwagi, naprawa pozostałych pojazdów: ciągników, quadów itp.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
Kimsza
User
User
Posty:1
Rejestracja:2018-01-04, 21:23

2018-01-04, 21:44

Witam,
Zarejestrowałam się bo mam przeboje z takim pojazdem mojego mężczyzny. Mój luby nie jest Polakiem i nie zna jeszcze dobrze języka.Pojazd kupił na jakiejś aukcji w Holandii i przytargał go tutaj. Z własnej winy załatwił silnik bo nie pomyslał,ze złapie taki mróz ze woda zamarznie,niczego na mróz nie dolał. Pojazd ma już kilka lat,numery seryjne trudne do odczytu.Z naszego śledztwa wyszło że silnik to FD620D-JS11 kawasaki. Nigdzie takiego silnika nie możemy znaleźć.Można go jedynie złożyć z pojedynczych części.Oczywiście mnóstwo rozmów z serwisem John Deere za nami.Problem w tym,że nasz musi być chłodzony wodą a oni nam proponują chłodzone powietrzem. Możemy kupić sam blok ale suma sumarum z robocizną wyjdzie nam tyle co nowy silnik.Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć? Może nie kawasaki ale coś innego zadziała? Ten koszmar ciągnie się od wiosny i będę przeszczęśliwa jak mój kochany będzie mógł swój czołg odpalić.A ja zamiast szukając w sieci,wydzwaniając,skupię się na moich dzieciaczkach..Będę bardzo wdzięczna za każdą podpowiedź

Myślę,że musi być jakiś sposób.Mechanik,do którego postawiliśmy gatora już kilka razy nas pytał czy nie chcemy go sprzedac.On chyba wie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe pojazdy”