Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Problem ze wspomaganiem w Starze

Moderator:łukaszmechanik

Awatar użytkownika
Vengeancee
User
User
Posty:1
Rejestracja:2013-05-01, 22:47

2013-05-01, 22:53

Witam serdecznie

Jest to mój pierwszy post i myślę, że nie ostatni :)

Mam problem ze wzpomaganiem w Starze, mało tutaj takich tematów, ale zasada działania jest taka sama więc postanowiłem napisać.

Regenerowałem kolumnę i zamontowałem w pojeździe, jeździłem 6 miesięcy i od samego początku olej się pienił oraz zabielił, z czerwonego, na zaczerwienione mleko. Nie było tragedii w jeździe, ale od pewnego czasu zaczęła chodzić na zasadzie kręcę i nagle blok a następnie idzie dalej. Postanowiłem więc przepłukać cały układ i zalać na nowo olejem. Nic nie pomogło, po chwili znów się zabielił i zapienił. Następny krok to zmiana starych lekko cieknących przewodów (pomyślałem, że łapie gdzieś powietrze) 300zł za nowe przewody, zalałem płynem, kilka ruchów kierownicą i znów mleko i piana..... i dalej nic, w dodatku wydobywa się dziwny hałas z kolumny, a jak lekko ruszę kierownicą to ucicha po czym znów wraca i znów niknie po ruszeniu kierownicą. Jestem już bezradny. Nie wiem czy wymontowywać pompę czy kolumnę, oba elementy są u mnie bardzo ciężko demontowalne, zaczałbym od pompy bo łatwiej nieco ja wyjąć, ale z drugiej strony kolumna jeszcze na gwarancji kilka miesięcy. Czego to może być objawem???

Pozdr <bezradny>
Awatar użytkownika
arnipoznań
VIP/Moderator
VIP/Moderator
Posty:713
Rejestracja:2012-02-17, 20:22
Lokalizacja:PZ

2013-05-02, 16:06

może być pompa, nie wytwarza ciśnienia tylko mieli olej i przez to się pieni
I DON'T WANNA LIVE ON THIS PLANET ANYMORE
Awatar użytkownika
łukaszmechanik
Mod samochody ciężarowe
Mod samochody ciężarowe
Posty:12
Rejestracja:2012-04-15, 19:52
Lokalizacja:sochaczew

2013-05-07, 22:16

Zatarte zwrotnice, rozepnij drążki i zobacz które koło.
Mercedes-Benz

TIR-SERWIS
Masz problem z dużym autem Dzwoń . Naprawy bieżące, Silniki, Skrzynie biegów Mobilny serwis kraj, zagranica, elektronika, pneumatyka.
tel:690-512-406 Sochaczew
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i układ kierowniczy”